01.11.2012

Хто порубає дрова для сільського фапу?

У Кам’янському фельд–шерсько–акушерському пункті вже зранку є пацієнти. Завідувачка лікувальної установи Тамара Антосюк уважна до своїх сільчан.

Культура

Загнітківці дивували київську «Осінь весільну»

Щоб не «Гуляла» земля

Питання раціонального використання землі в районі стоїть на особливому контролі.

Спорт

Відзначилися юні самбісти

• Як розповів заслужений тренер України Сергій Оганезов, у Севастополі завершився міжнародний турнір з самбо серед юнаків, у якому взяли участь і одесити.

Жевріє у хлібороба надія

Як вважає Адам Володимирович Шнайдер, у нього звичайне життя, як і у багатьох ровесників: працював, одружився, виростив двох доньок, має чотирьох онуків. Справді, звичайне життя трудівника.

Отримані результати надихають до оптимізму

Стабільна політична та економічна ситуація, що склалася в Березівському районі, сприяла продуктивній роботі чергової сесії районної ради, яка відбулася під головуванням її очільника Олега Богоміла.

Так чекають на газифікацію

Спілкуючись із Новоандріївським сільським головою Анатолієм Ткачем, зробила висновок: він із тих керівників, що вміють визначатися з пріоритетами.

Від Дунаю до Бугу - від Бугю до Дунаю

Одеса

Яскравий блиск «Сузір'я»

Поки ноги носять…

Доля кожної людини цікава по–своєму. І, мабуть, про життя багатьох можна писати цілі книжки…

Чемпіон з аварійного будинку

Ім’я 29­річного одесита Руслана Катишева облетіло світові інформаційні агенції двічі: спочатку Руслан передував на Паралімпіаді в Лондоні у стрибках в довжину, випередивши представників провідних с

Завдяки архіваріусам

21 жовтня одній із найстарших ізмаїльських шкіл – №11 – виповнилося 125 років. Із цієї нагоди в міському Палаці культури ім. Т.Г.

До «Роксолани» за гарною зачіскою

Левадівська сільська перукарка Алла Григораш за кілька хвилин змайструє з волосся справжній шедевр. Адже займається цією справою добрий десяток літ.

60 кінокартин петра волка

Цими днями у прес–залі Одеської облорганізації Національної спілки журналістів відбулося відкриття виставки фотохудожника Петра Волка.

Забутий педагогічний клас

«У зв'язку з постановою Партії й Уряду УРСР при середній школі № 90 відкривається 11–й педагогічний клас. На підставі поданих документів приймальна комісія у складі Зав. ОблВНО тов.

Громада вирішила. Що далі?

Нове медобладнання для райлікарні

Сторінки