Соцсфера

Опікуватися проблемами людей – почесна місія Фонду

Соціальний захист громадян є одним з пріоритетних завдань держави.

Пенсійне законодавство: роз’яснення спеціаліста

Чи змінилися умови призначення пенсій за вислугу років та за віком на пільгових умовах у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення

Ключі від щастя

В межах реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2018 роки Іванівська селищна рада виділила 61,2 тис.

На «сьомому небі» від власної квартири

Вчора 21-річній Лілії Селіфановій в урочистих обставинах вручили ключі від нової однокімнатної квартири, що розташована в мікрора­йоні «Сьоме небо».

Новий відлік у житті переселенців та ветеранів АТО

В Одесі в рамках проекту «Новий відлік» завершився третій бізнес-інкубатор, де для майбутніх підприємців проведено черговий двомісячний курс навчання.

Колгоспні пенсіонери знову не забагатіли

За інформацією начальниці Любашів­ського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Ольги Ліщук, загальний обсяг пенсійних виплат у трьох ра­йонах зріс на 5 мільйонів гривень.

Від пенсії до пенсії не всім живеться весело…

З 11 жовтня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо підвищення пенсій».

Перші пенсії за новим розрахунком

На початку жовтня поточного року наш парламент ухвалив пенсійну реформу.

Особливості пенсійного забезпечення інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та яких віднесено до 2-ї категорії, мають право на зменшення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов

Олександр Буряченко: «9 мільйонів пенсіонерів чекають на справедливе рішення парламенту»

Останніми днями на гарячі лінії управлінь Пенсійного фонду, до Контакт-центру, газети «Пенсійний кур’єр» звернулася велика кількість пенсіонерів, стурбованих питанням очікуваного перерахунку пенсій

Приоритетное направление

Проблема социальной защиты ветеранов войны и труда, участников АТО, боевых действий на территории других государств сегодня у всех на виду и на слуху.

Пенсійне забезпечення у питаннях і відповідях

– За законодавством, відповідно до підвищення грошового забезпечення має бути підвищено й розмір пенсій для осіб, звільнених з військової служби.

Реальная поддержка

Представьте, что у вас была размеренная и благополучная жизнь. Дом, работа, планы на будущее. И внезапно все это рушится как карточный домик. В один момент ты вынужден бросить все.

Грошове утримання військовослужбовців буде збільшено

Президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних сил України певних спеціальностей.

Сторінки