Здоров'я

Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, яке провів голова комісії Анатолій Садовник.

Обеспечены всеми вакцинами

В городские лечебно-профилактические учреждения Одессы, проводящие вакцинацию, поступили иммунобиологические препараты, полученные по линии централизованных поставок Министерства здраво

Увага! З'явився ще один штам грипу

Вже з 1 жовтня в Україні розпочався епідеміологічний сезон. Триватиме він до середини травня 2020 року. Грип поки що причаївся.

Татьяна СЛОБОДИН: «Перехаживать» мигрень опасно!»

В Одессе, при участии невропатологов и семейных врачей из Одесской, Николаевской и Херсонской областей, состоялось первое занятие Всеукраинской школы неврологов. 

Новое ВИЧ-отделение по старому адресу

В Одессе, на улице Леонто­вича, 11 (бывшая Белин­ского) открылось новое амбулаторно-поликлиническое отделение для ВИЧ-позитивных граждан Одесского областного центра социально значимых болезней.

Сучасні технології – у лікувальний процес

Зарубіжний досвід свідчить, що кошти, вкладені в розвиток телемедицини, в найближчому майбутньому окупляться сторицею.

Не розпорошити медичний потенціал

Перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський в межах робочої поїздки до Любашівки ознайомився з перспективами розвитку галузі охорони здоров’я.  Перебуваючи у центральній районній лікарн

Центр, де дбають про ветеранів

В Ананьєві відчинив свої двері перший на півночі Одещини Центр відпочинку та реабілітації учасників АТО/ООС і членів їхніх сімей.

К нам едут два авто и семь интернов

В Измаиле в понедельник приступили к работе по обслуживанию вызовов врача на дом два новых автомобиля, закупленные неприбыльным коммунальным предприятием «Измаильский городской центр первичной меди

Житло для медика

Напередодні Дня незалежності України власне житло отримала молода лікарка загальної практики сімейної медицини Ананьївської ЗПСМ Інна Мирза.

Кручу-верчу, вывести бородавку хочу…

Эту неприятность лечат соком чистотела и чеснока. Прикладывают ломтики яблока и картофеля. Используют цветные нитки, чаще красные, читают заговоры и молитвы.

Стадіон на мільйон

Які асоціації викликають у вас слова «сільський стадіон»? Жителі міст, напевно, подумають про невеличке поле, де у вільний від випасу худоби час дітлахи ганяють в м’яча. 

Автоматичний аналізатор крові

Матеріальна база клініко-діагностичної лабораторії центральної районної лікарні поповнилася сучасною апаратурою – автоматичним гематологічним аналізатором.

Не хворіти! Лікар у відпустці!

Дитяче відділення Болградської центральної районної лікарні на один тиждень закрило свої двері для маленьких пацієнтів.

Медицина – справа спільна

У Захарівській центральній районній лікарні урочисто відкрили відділення для стаціонарного лікування малечі. 

Сторінки