Здоров'я

Кто не выбрал врача, остался в дураках?

Люди делятся на толстых и тонких, веселых и грустных, а также на тех,  кто подписал договор с семейным врачом, и тех, кто - нет.

Допоможемо Сандро!

 У списку благодійних ініціатив Генерального консульства Грузії в Одесі чимало добрих справ.

Найліпша інвестиція – в здоров’я

1,3 млн. грн. витрачено з обласної казни на капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Ясенове Друге. Ще 200 тис. грн. виділила зі свого бюджету сільська рада.

Грип заспокоївся,  кір не відступає

Щодня до Одеської  міської інфекційної лікарні з підозрою на кір надходять від  6 до 10 пацієнтів. За січень до стаціонару потрапив 181 хворий з таким діагнозом. З них 97 - це дорослі,  74 - діти.

Допомога для лікування від важкої хвороби потрібна Поповичу Олегу Андрійовичу

Олег Попович, військовослужбовець однієї із військових частин оперативного командування «Південь», при виконанні обов’язків у зоні  Операції Об’єднаних Сил отримав важке захворювання, за результата

Встречное реформирование

Рекомендации Минздрава по поводу того, что семейные врачи могут не ходить по вызовам на дом, а принимать решение о целесообразности посещения пациента на дому в телефонном режиме, многими были восп

Прививать нельзя отказаться

Вопрос вакцинации детей остается актуальным лично для меня последние шесть лет - столько, сколько я - мама. 

Особенно острым он стал со вспышкой кори. 

Корь: наступление с неизбежным продолжением?

В минувшем году корью в нашей стране заболело 36 455 человек. Две трети из них - дети. От осложнений инфекционного недуга умерли 11 пациентов. 

В полі зору – освіта і медицина

Незважаючи на негоду, що накрила північ Одещини 23 січня, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Великомихайлівського району.

В Килийском районе – вспышка кори

Завершение минувшей недели в селе Шевченково Килийской объединенной территориальной громады прошло напряженно - к вечеру пятницы, 18 января, стало известно о 6 случаях заболевания корью.

Потерпіть поки що…

Внаслідок критичної фінансової ситуації, яка нині спостерігається у Товаристві Червоного Хреста України, страждають найбільш вразливі верстви населення — важкохворі та малозабезпечені.

Спасибо, Анжелочка!

Уважаемая редакция, спасибо вам за то, что рассказываете на страницах газеты о пожилых людях, об их добрых делах в прошлом и нынешних заботах и тревогах.

Я бы волонтером стал…

В офис правления областной организации ОККУ, расположенный в Одессе на улице Канатной, 83, обращаются не только нуждающиеся в помощи, а и те, кто готов помогать.

Безплатна медицина для села

За останні півтора місяця бригади лікарів-спеціалістів мобільної консультативно-діагностичної поліклініки плідно попрацювали у Савранському, Кодимському, Ананьївському, Подільському та Балт

Современная помощь желудку

В коммунальном неприбыльном предприятии Измаильского райсовета «Центральная районная больница» заработал видеогастроскоп с электрохирургическим блоком.

Сторінки