Конкурси

Мерщій на «Трамваї щастя» дорогою Гаррі Поттера

 Міжнародний день захисту дітей – це свято не тільки для самих малюків. Цей день нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту.

«Джура-Пограничник - 2019»

Всеукраинская военно-патриотическая игра «Джура-Пограничник» в будущем году пройдет в Одесской области: в конце июня - начале июля участники игры разобьют палаточный лагерь в Измаиле неподалеку от

Ювілей студії танцю «DanceWorld»

Тільки-но місто Татарбунари відсвяткувало свій день народження, та й одразу почало готуватися до нового свята. Цього разу це було феєричне шоу на честь ювілею студії танцю «DanceWorld».

Красота – это больше, чем внешность

…По замыслу организаторов, это праздник вечных ценностей - добра, любви и красоты.

Поклоняясь родному слову

Киев, Днепр, Одесса, Львов, Тер­нополь, Полтава, Харьков… Из этих и многих других городов, а также из посёлков и сёл пришли творческие работы на  ХIХ общенациональный конкурс «Українська мова – мов

Чи стане Весела Долина найкращою в Україні?

Село Весела Долина Одеської області бере участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Наразі між собою змагаються 10 сіл-конкурсантів.

Свобода, грация и красота

Балтская цирковая судия «Грация» получила «Гран-при» международного фестиваля творческих достижений «Чайка» и сертификат на 1000 евро для участия в творческом лагере «Разом» в Болгарии. 

З’ясували, яким буде пам’ятник Героям Небесної Сотні

Переможцем відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області стала скульптурна композиція номер «212014», виконана у співавторстві зас

до Ізмаїла зазирнув фестиваль фарб

У центрі українського Придунав’я влітку спостерігається справжнє буяння фарб - природа щедро ділиться своїми різнокольоровими багатствами.

Талант он и на отдыхе талант

В эти дни 35 юных жителей Ренийского района отдыхают в детском лагере «Аист», что в селе Приморское Килийского района. В следующую смену заедут еще 15 мальчишек и девчонок. 

До нас прийшов таємний покупець

Відділення поштового зв’язку «Балта-1» Одеською дирекцією «Укрпошта» визнано найкращим в області з якості обслуговування клієнтів за результатами перевірки «Таємний покупець».

Конкурс триває

В адміністративній будівлі обласної ради № 2, за адресою вул.

Об’єднала інтелектуальна гра

Двадцять шість юних любителів шахів і шашок зустрілися за картатими дошками у Ширяєвому на міжрайонному турнірі, влаштованому до Дня захисту дітей депутатом Одеської обласної ради Леонідом Шимо

Россыпь шахматных «звезд»

C 11 по 13 мая  проходил шахматный турнир «Звезды Арциза», организованный общественной организацией «Арцизский шахм

Визначили найкращих читачів року

В Татарбунарській районній бібліотеці стало вже доброю традицією щовесни проводити конкурс дитячого читання «Найкращий читач року».

Сторінки