Конкурси

До нас прийшов таємний покупець

Відділення поштового зв’язку «Балта-1» Одеською дирекцією «Укрпошта» визнано найкращим в області з якості обслуговування клієнтів за результатами перевірки «Таємний покупець».

Конкурс триває

В адміністративній будівлі обласної ради № 2, за адресою вул.

Об’єднала інтелектуальна гра

Двадцять шість юних любителів шахів і шашок зустрілися за картатими дошками у Ширяєвому на міжрайонному турнірі, влаштованому до Дня захисту дітей депутатом Одеської обласної ради Леонідом Шимо

Россыпь шахматных «звезд»

C 11 по 13 мая  проходил шахматный турнир «Звезды Арциза», организованный общественной организацией «Арцизский шахм

Визначили найкращих читачів року

В Татарбунарській районній бібліотеці стало вже доброю традицією щовесни проводити конкурс дитячого читання «Найкращий читач року».

Конкурс красоты – при полном аншлаге!

В Ренийском районе под патронатом народного депутата Украины Александра Урбанского прошел конкурс красоты и грации «Міс україночка», в котором приняли участие 13 старшеклассниц.

Смішного слова чародій

Отак влучно одзивався про всесвітньовідомого українського поета і сатирика, уродженця щедрої на таланти Одещини Степана Івановича Олійника (1908-1982 р.

Конкурс самых умных и красивых

Село Утконосовка  по праву считается одним из самых успешных населенных пунктов в Измаильском районе. Уже стало доброй традицией проведение здесь фестиваля-конкурса «Студент и студентка». 

Щедрий стіл «Балтської Масляни»

У Балтській ОТГ зародили нову традицію. Тут відбувся перший фестиваль-­ярмарок «Балтська Масляна».

Побольше спортивных арен – любого размера

Не все, что далеко от областного центра, – глубинка. И примером может стать Измаил, расположенный от Одессы более чем в 200 км.

Свет в окне, стол, стулья и… развитие интеллекта нации

В Кодымском районном шахматно-шашечном клубе прошел 11-й  межобластной шахматный турнир памяти неоднократного чемпиона и призера областных соревнований Виктора Новикова. 

Назвали «Голос Придунавья»

Третий открытый вокальный конкурс-фестиваль «Голос Придунавья», который состоялся 10 декабря в Измаиле, назвал своих победителей.

Молодь Одеської області увійшла в ТОП-10 переможців всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine»

Журі конкурсу, який пройшов у Києві та зібрав понад 150 учасників з усієї країни, оцінило роботи учнів професійно-технічних навчальних закладів Одеської області у кількох основних номінаціях: кулін

«Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів»

Саме таку назву мав районний конкурс читців поезії Тараса Шевченка, який відбувся нещодавно у Кодимі, в районному історико-краєзнавчому музеї. 

Рыжим быть классно!

Недавно в Одессе прошел «сбор всех рыжих».

Сторінки