Закон

Щоб поїзд прийшов за розкладом

Майже детективна діяльність

Залізничник-зв’язківець Микола Бузюк затримав зі своїми колегами 15 крадіїв телефонного кабелю.

Заступился за жену – и получил пулю

ЧП в Санжейке, где в ходе возникшего конфликта был ранен народный депутат Украины Александр Урбанский, уже обросло множеством «подробностей», о которых, думается, даже не подозревают уч

Время новых надежд и ожиданий

Утром, 23 апреля, Центральной избирательной комиссии осталось обработать всего 0,1% протоколов второго тура президентских выборов в Украине.

«Опора»: суттєвих порушень не було  

Всеукраїнська громадська організація «Гро­мадянська мережа «ОПОРА», яка є однією з про­відних неурядових та позапартійних організа­цій громадського контролю та адвокації у сфері виборів, у день дру

Митарства «євробляхера»

Сьогодні українцю, якщо він не корупціонер або хабарник, щоб заробити достатню грошей на купівлю омріяного, хоча б і вживаного, імпортного авта, потрібно важко працювати в Україні або, здебільшого,

Знов за «бляху» гроші?

Останнім часом на вулицях району значно поменшало автомобілів на європейських номерах.

С «евробляхи» на велосипед?

Водителям «евроблях» был предоставлен льготный период до 22 февраля 2019 года (возможность оплатить только половину ставки акцизного налога).

Признался, но не раскаялся

В августе прошлого года благодаря неравнодушию и упорству активистов-зоозащитников, в районном отделении полиции Киевского района города Одессы  было возбуждено уголовное дело в отношен

Бандити з великої дороги, або Чиї тут важать інтереси?

16 квітня, близько 22.30  у пункті габаритно-вагового контролю на трасі Київ-Одеса неподалік села Дачне трапилася надзвичайна подія.

Незаконные сети, незаконный улов

14 апреля 2019 во время проведения рейда Черно­морский рыбоохранный патруль совместно с работниками Государственной пограничной службы разоблачил грубое нарушение правил рыболовства.

Одеський рибоохоронний патруль – що в зоні уваги?

Одеська область по праву вважається лідером впровадження реформ у контексті євроінтеграції країни.

Два з половиною мільйони – на одну дитину?!

Наприкінці минулого ро­ку Пів­денний офіс Держ­аудитслужби провів ревізію комунальної установи «Білгород-Дністровський спеціа­лізова­ний будинок дитини». З січня 2015 р.

«Євробляхи» - пільги закінчаться в травні

Кабмін  вніс ясність у питання про «євробляхи», яке неодноразово розігрівало соціальний градус у суспільстві ще восени минулого року.

Не про абстрактні цифри

Прокуратура Одеської області звернулася до суду із клопотанням про зупинення будівництва готелю на пляжі Ланжерон, де через падіння будівельного автокрану загинув робітник.

Містам – землю, вчителям – сертифікати

26 листопада в Києві відбувся П’ятий Національний прес-клуб реформ «Децентралізація, результати, виклики і перспективи». На захід були запрошені журналісти з усіх регіонів України.

Сторінки