Мир

Зигзаги публічної свідомості

Найвищий суд аргентинської провінції Корр’єнтес затвердив вирок щодо довічного ув’язнення Данієлеві Альберто Алеґре, одному з обвинувачуваних у брутальному вбивстві дванадцятирічного Рамона Іґнасіо

Дві романтики

Щонайменше дванадцять дискваліфікацій відбулося на щорічному фестивалі верблюдів у Саудівській Аравії, оскільки власники тварин накололи різні частини тіла своїх підопічних ботоксом, розповідає аме

Пралька все про тебе знає

Оскільки автомобілі дедалі більше стають чимось подібним до вигадливо сконструйованих комп’ютерів на колесах, автовиробники нині мають цілу скарбницю вашої персональної інформації – де ви їдете, на

Не називайте їх старими

У 2014 році Україна ввійшла у період перманентних виборів.

Вбиваючи одне одного

Згідно зі звітом, опублікованим чотири дні тому американською «Вашингтон Пост», минулого року поліцейські США під час виконання своїх обов’язків застрелили 987 осіб.

Охороняючи закон навпомацки

«Вже найближчим часом незалежні інспектори перевірять, як офіцери та керівники поліції всіх ланок знають законодавство і усвідомлюють, що реформа правоохоронної сфери має вирішальне значення для зр

«Людство дало згоду на геноцид»

Так вважає автор статті у «Вашингтон Пост» Ішан Тарур. Кількість жахливих історій із М’янми пригнічує, пише він.

Кінець телебачення

«Різдвяні покупки, які пояснюють цей світ» – так називається стаття Мойсеса Наїма в іспанській газеті «Ель Паїс».

Обличчя під знаком питання

Вже цитоване колись нами популярне видання «Лос-Анджелес Віклі», засноване аж 1978 року, переживає тепер не найкращі часи.

Небезпечна гра у власні ворота

Несподівана зміна точки зору провідного видання Демократичної партії США щодо ним же розпочатої інформаційної кампанії не може не викликати подиву.

Віслюк екстремізму

В останні роки вже були повідомлення про напади ісламських екстремістів на християнські храми в Єгипті.

Взгляд из Литвы: МВД вплотную занимается самоуправлением

О работе местного самоуправления мы вспоминаем редко. А если и вспоминаем, то обычно тогда, кода на улицах не горят фонари или в жилые дома не дали отопление.

Отрута соціалізму

Союз орендарів Пасадени, містечка в американському окрузі Каліфорнія, б’є на сполох.

Світова криза пристойності

Альпіністи-любителі напевно чули безліч розповідей та байок колег, як маленький камінець, зачеплений необережним туристом, переростає в некеровану свавільну стихію лавини.

Євроінтеграція через Литву

На що має орієнтуватися Україна, співпрацюючи з ЄС? Чи є у нас майбутнє в Європі? Такі питання українські журналісти могли запропонувати представникам Міністерства закордонних справ Литви.

Сторінки