Суспільство

Сядуть за парти у рідній школі

Учні школи, що постраждала від блискавки, першого вересня сядуть за парти в ній. Про це на загальношкільних зборах НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.

В больнице для женщин – апартаменты

После капитального ремонта, который продолжался три месяца, открылось гинекологическое отделение Ренийской центральной районной больницы.

Реалії нової української школи

На шпальтах нашої газети ми вже інформували читачів про шкільну реформу, яка стартувала цього року. Триває її перший етап – зарахування дітей до початкової школи за новими правилами.

Впритул до війни

Мені майже все життя здавалося, що нам до війни далеко. Що криваві бої лишилися десь на сторінках історичних підручників і ніколи більше не стануть реаліями сьогодення.

«Зеленая волна» захлестнула Зеленый театр

Праздник книги «Зеленая волна», который проходит каждое лето в Одессе – долгожданное и любимое  мероприятие, объединяющее  издателей, писателей и читателей региона, а также гостей из ра

От маршруточных болезней панацеи нет

На сегодняшний день в Одессе работают всего 10 предприятий-перевозчиков. Когда-то, в начале 2000-х, их было более двух десятков, включая несколько коммунальных предприятий.

Одессу свяжет «север-юг»

Когда-то в далекие семидесятые годы у меня была книжечка-путеводитель по Одессе, где значилось, что в будущем в нашем городе появится метро, и специалисты-метростроевцы уже работают.

Як Максим на «Богдані» гроші заробляв

… Коли на планерці обговорювали тему про маршрутки, згадалася мені історія з моїми далекими родичами. Було це в далекому 2010 році. Вирішив Максим піти в «маршруточний бізнес».

Страсти по пляжам

Каждый год одесситы и гости Южной Пальмиры  с нетерпением ждут открытия курортного сезона, чтобы вновь окунуться в прохладные воды Черного моря. 

Зоріє храм Дванадцяти апостолів

Храм дванадцяти апостолів закладено в с. Мирони Балтської ОТГ. Перед заснуванням нового храму проведено релігійний обряд.

Назустріч людям

Голова РДА Сергій Ільченко спільно з керівниками структурних підрозділів РДА здійснив виїзд мобільного соціального офісу до Карналіївської та Підгірненської сільських рад.

Все – для дітей. І не тільки для них

Місто Татарбунари не припиняє працювати над тим, щоб літні канікули у дітей проходили весело, яскраво та безпечно.

І свого не цураються, і чужого навчаються

Савранський молодіжний центр «Нове покоління» запрацював 2 роки тому. За цей короткий час наша юна зміна вже встигла побувати на громадських слуханнях у Верховній Раді.

За счет «Общественного бюджета»

В с. Белино начали реализовывать проект Общественного бюджета Балтской ОТГ «Школьный двор-2017».

Нова надія для старого клубу

Центром культурного життя в селі Великий Буялик є Будинок культури з залом на 500 місць, зведений в далекому 1935 році.

Сторінки