«Скарб» для майбутніх воїнів

В Одеському військовому ліцеї відбувся прем'єрний показ четвертої серії пригодницького дитячого серіалу «Скарб, або Історія про чарівні апельсини» виробництва кінокомпанії «Південь-фільм». 

Перед показом ліцеїсти зустрілися із творчим колективом творців картини. У гості до майбутніх військовиків прийшли президент кінокомпанії «Південь-фільм» акторка Евеліна Сергєєва, режисер Ігор Козлов-Петровський, актори Ірина Токарчук і Анатолій Індрицанін, президент продюсерского центру «Домінік Джокер» Лариса Бреславська.

– Нашу картину було закінчено у серпні, а у вересні на Одеській кіностудії відбулася прем'єра, – сказав Ігор Козлов-Петровський. – Сьогодні ми спеціально для вашого навчального закладу представляємо четверту серію, в якій є багато пригод на тлі одеських визначних пам'яток. Цілий рік ми знімали наш серіал і задоволені тим, що створили єдину потужну кінокоманду. Усі юні актори показали себе дуже добре й навіть встигли затоваришувати. Серед них – талановиті Данило Чумак, Єлизавета Кошуба, Максиміліан Арбатський, Олександр Шубников, Валерія Носенко.

Далі до учасників зустрічі звернулася Евеліна Сергєєва:

– Відкрию невеличку таємницю: найближчими днями наша компанія запускає новий кінопроект, сюжетом пов'язаний із відомою одеською музичною школою імені Столярського. У ньому також будуть зніматися добре відомі, а також і юні одеські актори. Після завершення роботи ми неодмінно прийдемо до вас у гості та покажемо цей фільм. 

Після показу глядачі аплодували творцям картини. Учні ліцею дарували акторам квіти. А Евеліна Сергєєва ще довго спілкувалася з ліцеїстами й роз­давала автографи. 

Керівники військового ліцею подякували гостям за прекрасний кінопоказ і висловили надію на творчу співпрацю. Учасники творчої зустрічі пообіцяли, що невдовзі знову побувають у цьому навчальному закладі із прем'єрою нової картини.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті