10.10.2015

Більша глибина – більше вантажів

Які підсумки роботи порту «Южний» у першому півріччі? Про це розповів начальник адміністрації підприємства Максим Широков.

Заради енергетичної незалежності

Підстанція «Приморська» (750 кВ) має бути побудована на території Роздільнянського району Одеської області. На це є відповідне розпорядження керівництва ДП «Укренерго» та всі необхідні узгодження.

Адміністрування акцизного податку з нафтопродуктів: є проблеми

За результатами перевірки обґрунтованості планування та результативності контролю за повнотою нарахування і своєчасністю надходжень акцизного податку з моторного бензину для автомобілів, проведеної

Увага – зіткненню ідей

Центральною темою обговорення на зустрічі в Одесі була інформаційна війна, розв'язана Росією проти України. 

Сервіс на морі та на суші

70-річний ювілей відзначило Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 4 жовтня 2015 року № 567/2015

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плі

от Дуная до Буга ● от Буга до Дуная

Одеса

Педагоги приймали вітання

Урочисті збори, присвячені Дневі працівників освіти, відбулися в Одеському будинку вчених. 

Тести і рейтинги: палиця на два кінці

За підсумками ЗНО з української мови та літератури Український центр оцінювання якості освіти опублікував рейтинг шкіл, учні яких показали найкращі результати.

Проекти власного бізнесу

В Одесі відбулася презентація 42 фінальних бізнес-проектів у межах ініціативи «Новий відлік», підготовлених у бізнес-інкубаторі «Impact Hub Odessa».

Нелегка вахта 61-го мобільного…

Ось уже рік і чотири місяці перебуває в зоні антитерористичної операції особовий склад 61-го мобільного госпіталю з Одеси. 

Дякуємо, волонтере!

Значний внесок у підтримку військовослужбовців частин оперативного командування «Південь» роблять одеські волонтери. Серед них варто відзначити Вадима Громова, директора компанії «ПСМ».

Не доводячи до точки кипіння

Злочинність існує, відколи з'явився рід людський. Тому сьогодні у правоохоронних органах не порушується питання про її повне викорінення.

…і новий погляд на світ

В Одеському міському саду відбулася святкова акція, присвячена 66-річчю утворення Китайської Народної Республіки та відзначуваному віднедавна Міжнародному дневі Інституту Конфуція.

Преміальний фонд – золото осені

З усіх фізкультурних заходів, які щороку проводяться в Ізмаїлі, у цього – найдовша історія. Історія з бородою, причім сивою.

Хай не зміліє джерело доброти

З допомогою редакції газети «Одеські вісті» хочемо висловити вдячність Ігореві Юрійовичу Іоганову.

Сторінки