Новий очільник РДА

Нещодавно призначений Президентом України голова Велико­михайлівської райдержадміністрації В’ячеслав Райчев приступив до роботи. Активу району його представив перший заступник голови Одеської ОДА Олександр Терещук. На знайомство з новим керівником РДА прийшли голова районної ради Катерина Лаптієнко, селищні і сільські голови, депутати, керівники усіх підприємств і організацій району. 

Користуючись можливістю поспілкуватися з керівництвом області, присутні поставили Олександру Терещуку немало запитань. Зокрема сільгоспвиробники порушили проблему поганої якості доріг, що з’єднують села з райцентром і Великомихайлівщину – з Одесою (йдеться про 11 км жахливого шляху в Роздільнянському районі).

Також були нарікання на нестачу лікарів і вчителів у сільській місцевості. При цьому житлове питання не стоїть – в населених пунктах багато будинків за прийнятними цінами, які будь-яка сільрада може купити для учителя або лікаря. Проблема в низьких заробітних платах для спеціалістів. У зв’язку з цим директор школи села Першотравневе Тамара Франко запропонувала розробити обласну програму матеріальних стимулів для молодих кадрів, щоб зацікавити їх працювати на селі.

Із залу також звучали нарікання на випадки рейдерського захоплення земель в районі (у селі Новоалександрівка) і прохання прискорити виділення коштів на купівлю житла для дітей-сиріт. На завершення зустрічі перед присутніми виступив В’ячеслав Райчев. Він подякував за довіру і пообіцяв працювати над поліпшенням соціально-економічної ситуації у своєму рідному Великомихайлівському районі. 

На знімку: В.Райчев, О.Терещук, К.Лаптієнко (ліворуч – праворуч)

Выпуск: 

Схожі статті