Великомихайлівський

З українським кулішем виживати веселіше

Працівники сектору культури та туризму організовують для дітей району туристичні мандрівки до Кардамичівського парку. Щоразу такі заходи мають певну тематику.

Цінувати й підтримувати

Коли мені потрапляє на очі районна газета «Єдність», щоразу помічаю, з якою любов’ю колектив працює над кожним її випуском.

Пам’ятають, люблять i цiнують

Чимало сторінок налічує книга життя ветерана Другої Світової війни, щирої, душевної людини Володимира Івановича Труша.

Війна і мир Василя Манжула

Василь Федорович Манжул – фронтовик, авторитетна у районі людина, більшу частину свого життя пропрацював у міжколгоспбуді. Перебирав мотори, був токарем і слюсарем.

Міні-футбол – найпопулярніший

За підсумками минулого року місцеві спортсмени різного віку взяли участь у всіх 16-ти видах обласних ігор для сільської місцевості.

Чому падають дерева?

Питання охорони лісів завжди було актуальним у нашій державі. Особливо це стосується малолісних південних районів України.

Ветеранам – шана і турбота

Район було звільнено від німецько-фашистських загарбників 6 квітня.

ТЕМА ДНЯ: ВЧИТИСЬ З ОХОТОЮ І РЕЗУЛЬТАТОМ. Є все для якісних знань

Одна із шкіл тутешньої об’єднаної територіальної громади стала опорною у 2017 році. Вибір впав на загальноосвітній заклад I-III ступенів, розташований у Великій Михайлівці.

Її секрет – нестримний оптимізм

Вона любить кататися на гойдалці, співає пісні про кохання, може випити чарочку доброго вина, вживає здорову їжу  і жваво цікавиться  подіями у країні.

Змагалися шахісти з дванадцяти областей України

У приміщенні школи села Новопетрівка відбувся міжнародний шаховий турнір імені Віктора Яловчука.

Вже п’ятдесят у парі йдуть щасливо

Дивишся на цю чудову подружню пару й милуєшся: ну суцільний тобі позитив, тепло, енергетика світла й добра. Не чуєш скарг на життя, на владу, на дітей.

Визнання для матері

Голова рай­держ­­адмініст­рації В’ячеслав Райчев вручив державну нагороду жительці села Поп­лавка Анжелі Крав­цовій, яка народила та виховала шестеро дітей. 

А синова родина – матусина надія

Ніна Тимофіївна Петрашенко все своє життя прожила в рідному селі Гребеники і в січні цього року зустріла свій 90-річний ювілей.

В полі зору – освіта і медицина

Незважаючи на негоду, що накрила північ Одещини 23 січня, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Великомихайлівського району.

Територія щастя

Минулий рік виявився дуже продуктивним і пам’ятним для колективу Новопетрівської загальноосвітньої школи.

Сторінки