Ярмарок у Нерубайському

У переддень великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці традиційний головний районний осінній  ярмарок відбувся не у районному центрі, а на центральній площі Нерубайського – великого приміського села, заснованого саме  козаками.

З самого ранку площа розквітла гарно прикрашеними торговими павільйонами сільських рад району та великих підприємств Біляївщини. Особливою вишуканістю та яскравістю вирізнялися павільйони Дачненської,  Августівської, Іллінської, Холоднобалківської, Граденицької, Яськівської, Мирненської сільрад. І біля багатьох щедрі господарі частували юшкою, гарячим чаєм з солодкою випічкою.

Художній керівник районного Будинку культури Світлана Кваша  представила товаровиробників – учасників ярмарку, знайшла гарні слова про керівників підприємств, про досягнення колективів. 

 Скрізь променіють кетяги калини та штучні величезні соняхи, які можна назвати візитками цього ярмарку. А у рядах, де торгували саджанцями дерев та  кущів, вражали запахи різнобарвних троянд.

Люду на  ярмарок зібралося багато, приїхали не лише з Нерубайського та  сусідніх сіл, але й з Одеси. І ніхто не покинув ярмарковий майданчик з порожніми руками - везли цілими  мішками сільгосппродукцію та  товари.  Головне – вибір був величезний, якість - чудова і  ярмаркові ціни радували – всі значно нижчі ринкових, адже від виробників, без торговельних надвишок. 

Найбільше дякували покупці за овочі, у великій кількості представлені ТОВ агрофірмою «Факел» (керівник - Тимур Цхадая), а також за овочі та консервацію ТОВ «Південь агропереробка», «Троїцьке», за мед та фрукти фермерам «Жива надія», за молочну  продукцію ДПЕБ «Дачна», сири Великодальницького «Золоте копитце». Черги стояли за продукцією ферм  від Ніцевича та Солоненка, ковбасами підприємців Великого Дальника. Живою рибою  жваво торгували  Асоціація «Хаджибейський лиман» та РСК «Придністровець». Був і виноград, навіть ківі, що почали вирощувати наші фермери.

З теплими словами вітання звернувся до учасників ярмарку голова Біляївської райдержадміністрації Василь Самокиш. Він подякував організаторам і товаровиробникам за щедрість, за цей ярмарок, що став справжнім святом, побажав усіляких гараздів і пообіцяв, що районний осінній ярмарок - не останній цього року. Очільнику РДА  під оплески всіх присутніх  піднесли пишний коровай.

Такі ж короваї  вручили й іншим організаторам ярмарку - голові районної ради Олегу Мишаглі, голові Нерубайської сільради Василю Юрківському, депутату облради Дмитру Чапіру. 

Музика, виступи кращих місцевих та й районних талантів додали усім гарного настрою. Подарунком учасникам ярмарку став виступ вокально-інструментального етнічного колективу «Слов’яни». Співали – всі. А дехто й потанцював.

Прес-служба апарату районної державної адміністрації

 

Выпуск: 

Схожі статті