Почути всі кутки громади

Нещодавно з ініціативи голови Ширяївської селищної ради Віктора Полюганіча провели сходки громадян у віддалених куточках Ширяївської об’єднаної територіальної громади. Перших дві сходки відбулися у Осинівському старостинському окрузі – в селах Яринославка та Осинівка.

«Обіцяти, що зразу ж все зроблю, зрозумійте, я не можу, - каже голова громади. – Але я людина справи і все, що у моїх силах і можливостях, зроблю, говорю відкрито та з впевненістю!..

Протягом трьох годин люди порушували наболілі питання, кожен говорив про своє: молодим матерям – дитячі майданчики, водіям – дороги, фермерам – земля, людям похилого віку – матеріальна допомога.

Голова громади лаконічно і тактовно відповідав на питання, роз’яснював, ділився планами і звітував про досягнення громади.

На території старостинського округу помітні результати роботи територіальної громади. Так, у селах Яринославка та Осинівка відремонтовано понад 3 км доріг місцевого значення. Тут з’явилося щебеневе покриття. І у будь-яку пору року на цих шляхах можна проїхати і пройти. Прокладено 500 метрів нового водогону.

Щиро вдячні громаді педагогічний та учнівський колективи КЗ «Осинівський ОК». Ще б пак! Адже у двоповерховій школі повністю перекрито покрівлю. Старий і побитий шифер замінено металочерепицею. З’явилося тут і 45 нових пластикових вікон замість струхлявілих дерев’яних.

Подбали і про школярів. Учнів першого класу забезпечено всім необхідним, аби вони навчалися за вимогами Нової української школи. Для першачків закуплено нові парти і стільці. Навчальному закладу придбали багатофункціональний пристрій, ноутбук, проектор з проекційним екраном. Тепер школа вже має інтерактивну дошку.

У дитячому садку з’яви­лися нові меблі та праль­на машинка. Їдальня поповнилась новим оснащенням та посудом.

Наступних дві сходки­ було проведено у селах Олек­сандрівка і Григо­рів­ка, які входять до Олек­сандрівського старостинського округу. Тут однією з най­­важ­ливіших тем, були питання про поліпшення стану доріг, який є вкрай незадовільним, про вуличне освітлення, встановлення та обладнання дитячих майданчиків, надання матеріальної допомоги.

Особливо велелюдною була сходка в мікрорайоні Явурівка (Мар’янівський старостинський округ). 

Селищний голова Віктор Полюганіч знову звітував про роботу. А зроблено гарних справ тут багато. Зокрема, капітально відремонтували дороги по вул. Миру та Лавренюка, здійснили поточні ремонти доріг з щебеневим покриттям по всьому Мар’янівському старостинському округу, капітально відремонтували дах, замінили вікна у КЗ «Мар’янівський ОК», забезпечили перший клас ноутбуком, придбали і встановили багатофункціональний пристрій, ламінатор та нові меблі. А ще - подарували інтерактивну дошку, капітально відремонтували шкільний автобус, забезпечили новим посудом, кухонним приладдям і холодильником харчоблок школи.

Для найменших жителів було встановлено новий дитячий майданчик у парку Мар’янівки, у дитсадку «Барвінок» відремонтовано систему опалення, закуплено нові меблі, кухонний посуд, придбано нову електроплиту, нові дитячі іграшки. Також було надано фінансову допомогу в проведенні масових святкових заходів на території старостинського округу.

Змістовною та цікавою виявилася і сходка з мешканцями Макарового. Тут Віктор Полюганіч говорив про значну увагу, що надається наймолодшому поколінню цього старостинського округу. Цього року за підтримки селищного голови у місцевій школі з’явилося нове мультимедійне обладнання, оргтехніка, учнів першого класу забезпечено новими сучасними меблями, дидактичними матеріалами, клас оснащено відповідно до вимог Нової української школи. Було відремонтовано автобус, замінено два опалювальних котли.

Присутні мали можливість отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Особливо це стосувалося ремонту доріг, освітлення вулиць, допомоги в ремонті огорожі та каплички на місцевому кладовищі, інвентаризації будинків, встановлення дитячих майданчиків…

На кожній з проведених сходок Ширяївський селищний голова щиро дякував всім присутнім за підтримку, небайдужість до проблем всієї громади. Закликав усіх до єдності та наголошував, що тільки завдяки спільній роботі можна досягати бажаних результатів.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті