Найвища пошана – захисникам Вітчизни

Оргкомітет з оновлення Дошки пошани «Гордість Любашівщини» погодився з  побажанням голови райради Сергія Паровика залишити лише одну номінацію — «Захисники Вітчизни». 

Раніше щороку до Дня Незалежності України, щоб заохотити кращих працівників та трудові колективи підприємств, установ і організацій району всіх форм власності, які своєю працею зробили вагомий внесок в економічний, соціальний та культурний розвиток району, відбувалося відзначення кращих працівників та трудових колективів занесенням на районну  Дошку пошани.

Керівник району свою думку аргументував тим, що наше суспільство дедалі більше втрачає зв’язок поколінь — між минулими та сьогоднішніми подіями, між минулою та нинішньою війною. Тому відтепер Дошку пошани прикрашатимуть портрети і прізвища  лише тих жителів Любашівщини,  які у різні часи захищали Вітчизну, починаючи з Другої світової війни, рятували світ від Чорнобильської трагедії, воювали на території інших держав й нині зі зброєю в руках захищають цілісність і незалежність країни на її східних рубежах. 

На знімку: ветерани  Є.Д. Добудько і Д.З. Волошин на параді Перемоги у Любашівці (2016 рік) 

Выпуск: 

Схожі статті