Хто ліпший господар дорогам?

Майстер дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД) Олег Стратулат повідомив, що віднедавна очолювана ним організація в Захарівському районі підпорядковується Великомихайлівській ДЕД. Раніше захарівські дорожники входили до структури Ширяївської дорожньо-експлуатаційної дільниці. Є надія, що зміна підпорядкування поліпшить якість роботи. Адже навіть за станом доріг очевидно, що великомихайлівські дорожники набагато краще дбають про своєчасність ремонту дорожнього покриття, ніж деякі їхні колеги. Їхати автомобілем через підпорядкований їм район – одне задоволення.

– Покращення вже видно одразу – почало надходити пальне для дорожніх робіт, ми приступили до ямкового ремонту траси Р-33 в Захарівському районі, покосили бур’яни на узбіччях і повапнували мости, – розповів Олег Стратулат. – Крім цього, ми отримали новий насос на грейдер, чотири скати й акумулятор на ЗІЛ. Треба ще відремонтувати Т-150 і КАМАЗ. Таким чином, всі чотири одиниці техніки будуть на ходу. Отже, позитивні зрушення є, і ми маємо шанси на розвиток дорожньої служби.

Олег Стратулат звернувся до сільських та селищних голів району з проханням не шукати заїжджих підрядників, а надавати роботи щодо ремонту доріг місцевій дорожньо-експлуатаційній дільниці. 

Це буде своєрідною підтримкою для захарівських дорожників.  

Бо, як пообіцяв керівник Велико­михайлівської філії ДЕД Микола Куцолаба, всі гроші за виконання робіт у Захарівському районі будуть йти на ремонт місцевої техніки. 

На знімку: Олег Стратулат

Фото авторки 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті