Не хворіти! Лікар у відпустці!

Дитяче відділення Болградської центральної районної лікарні на один тиждень закрило свої двері для маленьких пацієнтів. Немає лікарів, щоб надати необхідну допомогу. У відділенні їх двоє, але один лікар-педіатр у відпустці за межами України, а інший - захворів.

Як пояснив ситуацію т.в.о. директора НКП «Болградська ЦРЛ» Олександр Михайленко, дітей, які вже перебували на лікуванні у відділенні, перевели на амбулаторне лікування, як і дітей, що лікувалися в інфекційному відділенні. Керівництво Болградської ЦРЛ намагається залучити кадрів, але не все тут вдається.

- Наразі ми укладаємо договір  з анестезіологом-інтерном, - каже керівник профспілки БЦРБ Петро Кірпік. - Знайшли невропатолога. Повірте, те, що залежить від нас,  ми з керівництвом лікарні робимо - і на ярмарки вакансій їздили, і досягнули домовленості з районною радою про виділення коштів на оплату найманих квартир медпрацівникам в разі необхідності.

А тим часом Болград­ська районна рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Болградська центральна районна лікарня» Болградської районної ради Одеської області. Всі охочі з 8 липня до 5 серпня можуть подати документи.

Головна умова для отримання цієї посади - мати вищу освіту II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань: «Управління та адміністрування», або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізації «організація і управління охороною здоров’я», і стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Крім того, в селі Нові Трояни Бол­градського району готуються обзавестися власною амбулаторією. Вже готова проектно-кошторисна документація на її будівництво. Нова амбулаторія буде забезпечена необхідним медичним обладнанням та  телекомунікаційними можливостями, де кожен зможе отримати кваліфіковану та якісну медичну допомогу на місці.

- Болградська районна рада працює над створенням інфраструктури, яка справді зможе вирішити головне завдання сільської медицини - зробити її доступною і якісною для кожного, - підкреслив голова Болградської райради Дмитро Димітров. - Приклади будівництва нових амбулаторій є в інших районах Одеської області. Тому цілком реально домогтися цього і у нас.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті