Подарований спецавтомобіль вже рятує людей

Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу «Volkswagen Caddy», призначений для ліквідації наслідків аварій та дорожньо-транспортних пригод, отримали рятувальники з Любашівки. Ключі вогнеборцям вручив начальник четвертого ДПРЗ  ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Юрій Унтілов. 

Технічне переобладнання 28-ї державної пожежно-рятувальної частини Любашівського РС ДСНС України в Одеській відбулося в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. 

Автомобіль оснащений відповідним пневматичним та гідравлічним обладнанням: гідравлічними ножицями, вогнегасниками, пневматичними подушками, фіксаторами автівок, призначеними для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт при ліквідації ДТП. 

Працюватимуть на новій техніці любашівські рятувальники, які нещодавно пройшли відповідне навчання  «Rescue Days Ukraine 2019» на базі тренувального полігону аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС Рівненщини. Упродовж чотирьох днів вони навчалися працювати з іноземним аварійно-рятувальним обладнанням. Здобуті навички рятувальники продемонстрували присутнім, оперативно  ліквідувавши наслідки уявної ДТП. Уміло використавши гідравлічні ножиці, вони зрізали дах легковика, врятували потерпілого і передати його медикам швидкої допомоги. Отримання єдиного в області спец автомобіля є значною подією для північних районів Одещини. Це дозволить бійцям ДСНС швидко реагувати на надзвичайні ситуації та своєчасно прибувати на місце події.

За словами начальника 28-ї державної пожежно-рятувальної частини, капітана Євгена Горчакова, нещодавно рятувальники за допомогою нової техніки деблокували постраждалих водіїв з автомобілів, які потрапили в ДТП у Миколаївському районі. Раніше аналогічна техніка була аж в Умані.  

Выпуск: 

Схожі статті