Новий автомобіль для вогнеборців

Автопарк Лиманського районного сектора ДСНС поповнився новим багатофункціональним пожежним автомобілем. Ключі від машини начальнику сектора Олегу Радьо вручив голова райдержадміністрації Василь Приймак в присутності начальника Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Сергія Гадка, голови Лиманської райради Геннадія Тефтула, особового складу 26-ї пожежно-рятувальної частини.

 — Це велика підмога, вона дасть можливість оперативно вирішувати завдання, які перед вами постають. Це і безпека для вас, і гарантія якості послуг, які ви надаєте людям. Це єдиний такий автомобіль в Україні на базі МАН, що вже поставлений на бойове чергування. Його вартість —  6 млн грн, і придбана техніка за кошти районного бюджету. Це результат співпраці депутатського корпусу районної ради, райдержадміністрації і керівництва сектора. На останній сесії районної ради для підрозділу передбачили ще 400 тисяч гривень. Район завжди готовий підтримати наших рятувальників, бо за цим стоять життя і здоров’я людей, —  підкреслив очільник РДА Василь Приймак.

Зазначимо, що цей пожежний автомобіль АЦ-8-50 на базі МАN Євро 5, 2019 року випуску, призначений для доставки оперативного розрахунку (1+5) до місця виникнення надзвичайної події, вогнегасних засобів та аварійно-рятувального устаткування для гасіння пожеж та проведення інших невідкладних аварійно-рятувальних робіт. Він відповідає сучасним вимогам безпеки, зручності та ергономічності, маневреності та підвищеної прохідності. Авто має резервуар на 8 кубів води, що в 3 рази збільшує час безперервного гасіння пожежі, а запас піноутворювача збільшений до 500 літрів. Нова техніка вже була задіяна на гасінні пожеж стерні та лісонасаджень, що виникли внаслідок злочинного недбальства сільгоспвиробників.

На знімку: нова техніка для рятувальників

 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті