Гран-прі – у театру «Лінгва Водевіль»

Приватний аматорський англомовний театр «Лінгва Водевіль» з м.Кодима отримав Гран-прі Міжнародного Дунайського фестивалю (Festivalul Internaional al Dunгrii). Мистецький захід, що став уже традиційним, відбувся у м.Тульча (Румунія) під девізом «Дунай – річка, що об’єднує!». 

Метою фестивалю стало єднання у гирлі Дунаю представників фольклору країн, що мають спільний кордон з Румунією і через які проходить європейська річка Дунай. Кодимський англомовний театр «Лінгва Водевіль», заснований Лідією Булаївською, отримав запрошення взяти участь у фестивалі. Керівник Л. Булаївська та батьки вихованців театру доклали зусиль до оформлення документів на подорож. 

Фінансово поїздку підтримав Народний депутат України Олексій Гончаренко, що розцінюється батьками вихованців як свідчення неоціненного внеску у розвиток культури Кодимщини і всієї України!  Вихованці студії презентували англійською мовою першу свою виставу «За двома зайцями», яка підкорила глядачів і журі, - колектив отримав Гран-прі фестивалю. 

Виступ маленьких українців справив справжній фурор, відзначали учасники мистецького заходу.

 На знімку: юні актори

Выпуск: 

Схожі статті