Подольский

Подільський феномен та годинник на вежі

Спробу збагнути суть цього містечка зробила, відвідавши Подільськ і запросивши до розмови людину, яка вже 17 років працює в органах місцевого самоврядування.

От долгов будет холодно

Отопительный сезон в райцентре Подольск может не начаться из-за долгов населения. 

Школа для мікрорайону

Майновий комплекс Комунального закладу «Подільської спеціалізованої  загальноосвітньої  школи-інтернату І-ІІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій» передали до власності Подільської громади.

По программе «Здоровье»

В рамках областной целевой программы «Здоровье» начат капитальный ремонт общежития Подольского медицинского училища им. Жуковского. На проведение работ предусмотрены средства в размере 1,495 млн.

Що можна зробити з одного інтернату?

На Подільську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій чекають зміни та модернізація.

Жилье – сироте

Ключи от собственного дома и ордер получил житель села Мардаровка из числа детей-сирот Дмитрий Кулишинский.

«Чисті роси» розправляють вітрила

У центрі дитячої та юнацької творчості пройшов міський етап Всеукраїнського мистецького фестивалю «Чисті роси».

Юна, та вже легендарна

Софія Костріцька напередодні Нового року стала лауреатом премії в Рейтингу популярності людей та подій півдня України «Народне визнання-2017» та отримала нагороду в номінації «Майбутнє Одеси».

Кадрові зміни

Чергова сесія Подільської районної ради дала добро на звільнення голови районної ради Володимира Синька.

У зоні АТО загинув військовослужбовець з Одещини

Третього грудня в зоні АТО під час мінометного обстрілу поблизу села Широкіне Донецької області загинув наш земляк, житель міста Поді

Вже літо зазирає у вікно

У Подільському районі готуються до позашкільного літа. На канікулах близько 70% школярів побувають у відпочинкових і оздоровчих таборах різного типу.

Английский для всех

В районной библиотеке Подольска работает клуб по изучению английского языка. Все желающие могут посещать занятия совершенно бесплатно.

Старі пісні з новим змістом

Розпрягайте, хлопці,
коней
Й не лягайте 
спочивать,
Бо з міліцією вранці
Коней будете шукать.

* * *

Щедроліття в енергії добра

Лідії Мартинівні Зін­ченко дев’яносто, але вона така ж жвава, сповнена сил, як і сорок років тому. Здається, час не має влади над її енергійним запалом. Її душа прагне робити добро.

Відпочиваючи, працюють

У Подільську з 21 червня по 11 липня працювали табір праці та відпочинку для учнівської молоді і профільний табір відпочинку з тематичними змінами у складі п’ятьох загонів: загін для дітей з девіан

Сторінки