05.10.2019

Новий ... старий начальник

Особовому складу Арцизького відділу поліції був представлений новий в.о. начальника відділу – полковник поліції Роман Галкін.

Ничья, но победили знания

Студенты Измаильского государственного гуманитарного университета сразились на брейн-ринге по истории города, который провела общественная организация «Придунайский центр общественных инициатив» в

Як вирішити проблеми придунайських водосховищ?

В селі Приозерне відбулася нарада, на якій обговорювалися проблемні питання використання водних біоресурсів спеціалізованими товарними рибними господарствами (СТРГ) на озері Китай та інших придунай

Вишила хрестиком «Сікстинську Мадонну»

За цю вимережену картину на полотні, яка є найбільшим вишиваним витвором народного мистецтва на Одещині, Варвара Гоцуляк отримала диплом від  Книги рекордів України.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

В Одеському Будинку вчених відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Навстречу будущему

С обретением независимости наша страна взяла курс на ликвидацию домов ребенка путем развития разных форм семейного воспитания и наставничества.

Перший у родині педагог

Заступниця директора з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» смт Любашівка Вікторія Добровольська — випускниця цієї ж школи.

Система телемедицини працює

В Одеській області на даному етапі реформування сфери охорон здоров’я повноцінно працює система телемедицини. Про це сказала в. о.

Почесні нагороди та подарунки

У Будинку представництв Одеської обласної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана.

Довгожителька з Одеси

Мешканка Одеси Єлизавета Перельман зазначила 104-й день народження. Бабуся добре себе почуває і перебуває в гарному настрої.

На «Планеті довгожителів»

В Одесі завершився шостий всеукраїнський фестиваль «Планета довгожителів», який тривав три дні.

Страховий стаж підприємців

Одним із ключових показників при визначенні розміру пенсії є страховий стаж.  Зважаючи на те, що на сьогодні все більше українців в забезпеченні свого добробуту

Достучаться до мечты

Юрий Анатольевич Работин родился на Херсонщине в селе Круглоозерке.

«Черноморец» - «Балканы»: шансы есть

Сегодня состоится очередной матч чемпионата Украины-2019/2020  среди команд первой лиги по футболу между «Балканами» (с.

Три рекорда Шевченко

В парке Победы в Киеве прошел чемпионат Украины по суточному бегу. 

Сторінки