Перший у родині педагог

Заступниця директора з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» смт Любашівка Вікторія Добровольська — випускниця цієї ж школи. З вибором майбутньої професії дівчина не вагалась, обрала геолого-географічний факультет ОНУ імені Мечникова. Коли сплинуло її безтурботне і веселе студентство,  повернулася у рідну альма-матер молодим, оптимістично налаштованим вчителем географії. І не шкодує про це.

З перших днів трудової діяльності на педагогічній ниві Вікторія Леонідівна відповідально ставиться до своїх обов’язків, від своїх учнів вима­гає такого ж став­лення до навчан­ня. Мабуть, саме за ділові якості Вікторія До­бровольська у 2007 році була призначена завучем з виховної роботи. Адже якісна виховна робота – запорука ефективної діяльності сучасного навчального закладу. Її результативності сприяє вдосконалення форм навчання, пошук нових систем виховання, впровадження розвиваючих технологій, плідна співпраця педагогів, батьків та дітей. Саме цим займається досвідчений педагог Вікторія Добровольська: 

- У нашому НВК виховання активного свідомого громадянина, справжнього українця  реалізується через патріотичне виховання. Нарівні з цим успішно впроваджується проектна діяльність. Учні розробляють творчі проекти, беруть участь в різноманітних районних та обласних конкурсах. Торік ми здобули диплом ІІ ступеню обласного конкурсу «Відомі люди серед нас». Наші талановиті школярі є призерами і дипломантами обласного конкурсу «Чисті роси». Російсько-українська війна, що триває на сході країни, вимагає особливого підходу до патріотичного виховання підростаючого покоління. Тому ми влаштовуємо  флешмоби та інші патріотичні заходи. Активно і наполегливо популяризуємо серед дітей здоровий та активний спосіб життя тощо.

Вчитель вищої категорії, Вікторія Добровольська часто ділиться досвідом зі своїми колегами на різноманітних методичних заходах з обміну педагогічними здобутками. 

Підвищуючи свою педагогічну майстерність, вона заочно отримує другу вищу освіту в Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини, де опановує програмний курс «Менеджмент в освіті». 

З минулого року Вікторія Добровольська — депутат Любашівської селищної об’єднаної територіальної громади. Вирішила балотуватися, щоб покращити життя кожного жителя Любашівки та сіл, котрі увійшли до ОТГ. 

Днями, на святкуванні Дня селища, Вікторію Добровольську нагороджено грамотою за професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти. 

Фото автора 

Выпуск: 

Схожі статті