13.10.2018

Тут дбають про свій музей

Вже сорок перший рік День народження відсвяткували працівники Арцизького районного історико-краєзнавчого музею. Вперше він гостинно відкрив свої двері 7 жовтня 1977 року.

Cпочатку – шлях вздовж храму

Селищна рада провела капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Першого Травня.

Да здравствуют антидепрессанты!

В Одессе, в рамках проекта «Мастерская успешного врача», прошел тренинг «Подход, ориентированный на пациента, в работе врача общей практики».

Юг Одесской области Укрзализнице – без надобности?

Железнодорожное пассажирское сообщение из Измаила на Одессу обещают с 22 октября закрыть «в связи с низкой наполняемостью».

Наступление налоговой милиции

Налоговая милиция в Одесской области подвела итоги работы за 9 месяцев 2018 года. Общий экономический эффект от ее деятельности за этот период составил 281 миллион гривен.

Дорогі земляки!

Вітаю вас із Днем захисника України – святом нескорених, бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Хороший моряк пізнається в бурю

Нинішньої весни виповнилося чотири роки події, котра сколихнула  всю Україну, коли молоді курсанти заспівали в Севастополі Гімн України.

День відкритих дверей у морських прикордонників

Напередодні Дня захисника України до Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони завітали ліцеїсти Ізмаїльського військово-морського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовк

Прикордонники склали Військову присягу

В Ізмаїльському прикордонному загоні напередодні Дня захисника України відбулася чергова церемонія складання Військової присяги.

Катери – американські, стандарти – НАТОвські

У Військово-Морських Силах ЗС України завершився один з етапів підготовки екіпажів патрульних катерів типу “Island” за стандартами НАТО.

Відлуння війни…

На районну Дошку пошани «Гордість Люба­шівщини» занесені прізвища 198 захисників Вітчизни, які мужньо обороняли східні рубежі та ще воюють з ворогом на передовій в ООС.

Герої не вмирають!

На Донбасі під час бойових дій загинули 29-річний Олександр Калашник з Скосарівки, 24-річний Вадим Тарабанов з Гвоздівки і 38-річний Микола Буданов з Настасіївки, який помер у шпиталі від отриманих

З пером і автоматом

Майор Володимир Руденко, заступник військового комісара Ширяївського райвійськкомату, начальник відділення комплектування, нещодавно повернувся із зони АТО.

Автодорога «Обхід м. Рені» з’явиться вже до кінця року

Триває масштабне будівництво автомобільної дороги «Обхід м. Рені. Об’їзна дорога, загальною протяжністю 6,352 км, матиме ІІ технічну категорію.

Сторінки