14.11.2018

З турботою про дошкільнят

Після капітального ремонту запрацював дитсадок «Івушка» Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району.

Прикордонникові – навички психолога

Прикордонники Ізмаїльського загону та Навчального центру морської охорони взяли участь у науково-практичній конференції «Теорія і практика військово-морської психології».

Баскетболистки Литвака уверенно обыграли «Козачку»

В очередном матче чемпионата Украины женской Суперлиги одесский «ИнтерХим-СДЮСШОР имени Литвака» на своей площадке  победил запорожскую «Козачку-КПУ»  со счетом  71:57.

Сельские амбулатории – за счет госбюджета

В Измаильском районе в селах Камышевка, Кирнички, Муравлевка и Новая Некрасовка будут построены 4 современные новые амбулатории.

Нове поле для міні-футболу

Такий подарунок для учнів Великомихай­лівської опорної школи робить народний депутат Олександр Пресман.

О мусоре, лифтах и бетонных джунглях

Мне надо было вынести мусор. Обычное, казалось бы, дело, спустись на лифте, донеси пакет до урны и - свободен. На всё про всё должно уйти пять минут.

Хай квітнуть сакури в Одесі

Сакура, оспівана у японських хайку і танка, останніми роками перестала бути для нас чимось екзотичним. Цілі сади вже з’явилися в таких українських містах як Київ, Дніпро, Ужгород.

Безмежність української книги

10 листопада мальовниче селище Любашівка приймало мистецько-літературний фестиваль пам’яті вітчизняного історика і громадського діяча Михайла Грушевського. 

Майже тридцять рецептів борщу!

Унікальний фестиваль з приготування найпопулярнішої української страви відбувся у райцентрі Велика Михайлівка.

Фонд «Придунавье» поддержал спортивную гордость Измаильщины

Благотворительный фонд Урбан­ского «Придунавье» будет ежемесячно выплачивать стипендию тринадцатилетней школьнице из села Старая Некрасовка Анастасии Новожениной.  Настя является многок

Трішки істини – у вині

Упродовж вихідних в Болграді відбувся масштабний винний фестиваль.

Сьоме засідання Ради регіонального розвитку

В Києві, у Міжнародному виставковому центрі під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку.

Шляхом до світла

Вісімдесят п’ять років Одеське Това­риство сліпих надає допомогу інвалідам зору.  Обласна організація об’єднує в собі дві одеські міські, а також Подільську, Білгород-Дністровську та Ізмаїльську.

Спасибо за сказку

Эти слова сказала Елена Кулагина организаторам бесплатной поездки группы ребят, пострадавших от боевых действий на Донбассе.

Сторінки