Нове поле для міні-футболу

Такий подарунок для учнів Великомихай­лівської опорної школи робить народний депутат Олександр Пресман. Діти заслужили цей презент своєю перемогою на турнірі з міні-футболу, що відбувся влітку в селищі Цебрикове серед команд загальноосвітніх закладів району. Тоді нардеп пообіцяв: школа, яка здобуде першість у змаганнях, отримає сучасне поле для гри. І слова свого дотримав. Наприкінці жовтня біля спортивного майданчику навчального закладу закипіла робота – розплановано територію під поле для міні-футболу розміром 40 на 20 метрів, завезено і втрамбовано щебінь крупної фракції.

Як зауважила директор Великомихайлівської опорної школи Наталія Кравченко, об’єкт планується здати в експлуатацію до кінця поточного року. Тут буде встановлено якісне покриття, огорожу, прожектори для нічного освітлення та інші атрибути спортивного містечка.

Загальна вартість всіх робіт становитиме близько одного мільйона гривень. Тож зовсім скоро одна з кращих команд району матиме можливість тренуватися на сучасному полі для міні-футболу – не лише для ще більш значних перемог та приємних презентів, а й для розвитку фізичних даних підростаючого покоління та збереження його здоров’я.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті