21.08.2019

Яськівська громада: було б бажання, будуть й перспективи

Яськівська сільська об’єднана територіальна громада була створена в квітні 2017 року. За перспективним планом, вона не мала жодних перспектив для розвитку.

Дзвоник покличе в оновлені класи

Голова райдержадміністрації Олексій Осійчук разом з відповідальними спеціалістами установ району провели огляд освітніх закладів на предмет їх готовності до новог

У Байбузівці варили борщ

Густий і рідкий, пісний і скоромний, заправлений підсмаженим салом, цибулею, часником... Все це — український борщ!

Зручно, швидко, за спасибі

Служба «Соціальне таксі» запрацювала у Подільському районі. Вона створена при КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району». 

Грустноватый привет

На городском пляже встретил радостно-возбуждённого тренера по каратэ Владимира Медведева с его лучшей ученицей Настей Новожениной.

Вот такая золотая молодежь

В Загребе (Хорватия) прошли Первые европейские студенческие боевые игры, в которых приняла участие сборная Украины. 

110 боксеров на ринге

В Измаиле состоялся 4-й Международный турнир по боксу памяти Василия Бондаренко.

Скалолазы – на высоте!

Завершился молодежный Кубок Европы по скалолазанию (в скорости и трудности), в котором приняла участие сборная Украины.

В результаті постраждала Обласна сесійна зала

В результаті сутичок депутатів обласної ради від різних фракцій у сесійній залі - за трибуною та у президії, - було пошкоджено майно комунальної організації «Обла

ПОКА ГРОМ НЕ ГРЯНЕТ…

Трагедия, случившаяся ночью 17 августа в  дешевой гостинице с громким названием «Токио стар»,  ужаснула не только всю Одессу, но и всю страну. 

Трагедия, к которой шли уверенно

Лет 20 назад в Одессе, как грибы после дождя, начали расти новые гостиницы. Их открывали быстренько, особо не заморачиваясь.

На солодкий фестиваль у медовий дивокрай

Родзинкою мистецько-ярмарково-медового дійства, яке минулої суботи вирувало на території  ЕтноЕкоАгросадиби «Медові роси» у селі Ясенове Перше, стала демонстрація музичного кліпу

«Андеграунд» з сюрпризом

Одеса відома не одним десятком мистецьких галерей, що дає одеситам право стверджувати: Муза у нашому місті мешкає хіба що не у кожному провулку.

Поражение и тысяча причин

На минувших выходных «Черно­морец» в ходе календарного матча чемпионата Украины среди команд 1-й лиги по футболу принимал «Авангард» (Краматорск).