Кримінал

«Назбирали» хабарів

В Одесі працівники міліції викрили злочинну діяльність двох жінок-ветеринарів, що «назбирали» хабарів на суму понад 200 тис. грн.

Дами були посадовими особами одного з контролюючих органів на ринку «Привоз» в Одесі. Факти вимагання та отримання ними хабарів виявили співробітники Одеського обласного управління Державної служби по боротьбі з економічними злочинами.

Ость такий відбувався поворот в біографії 38-річної лікарки та 34-річної лаборантки місцевої лабораторії санітарно-ветеринарної медицини. Під час затримання у їхніх досьє були зафіксовані матеріали щодо 523 епізодів. Дві базарні красуні і не знали, що для збору такої доказової бази вони більш ніж півроку перебували під пильним наглядом оперативників.

Хабарі від підприємців, що займаються реалізацією рибної продукції на ринку, приймались за видачу експертних висновків, необхідних для легальної торгівлі.

Вимагаючи 50 – 100 грн за кожний такий висновок або подовження терміну дії, правопорушниці отримували щоденно понад 400 гривень кожна. І куди поділася їхня самовпевненість перед слідчими прокуратури?

«Приклеїлися» до контрафакту

СпівробітникивідділуінтелектуальноївласностіуправлінняДержавноїслужбипоборотьбізекономічнимизлочинамиГУМВСУкраїнивОдеськійобластівиявилифактнезаконногорозповсюдженнянатериторіїмістаОдеситарегіонуконтрафактнихекземплярівхімічногоклеюпобутовогопризначенняпідторговельноюмаркою«Ционапан».

На одному з одеських ринків було зроблено контрольовану оперативниками закупівлю цього товару. Так поступово вони й затримали групу осіб, які вже встигли збути 50 тисяч одиниць контрафактного клею на суму понад 100 тис. грн.

Своїми протиправними діями зловмисники завдали польській компанії – власнику інтелектуальних прав на вказаний товарний знак матеріальних збитків. Як бачимо, у великих розмірах.

Вказана продукція була вилучена та спрямована до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУМВС в Одеській області. За результатами дослідження буде ухвалено рішення про порушення кримінальної справи за незаконне використання знака для товарів і послуг.

Зазіхання на чужу інтелектуальну власність може вилитися правопорушникам щонайменше у значний штраф або арешт на термін до шести місяців.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті