Одеські вісті

В його житті теж був Афган

1996 року майбутній полковник Дмитро Кірпічніков закінчив 10 класів середньої школи і відразу поступив до Саратовського військового училища.

Старшина Євген Байраченко

На долю Євгена Байраченка 1982 ро­ку випало виконувати  інтернаціональний обов’язок в республіці Афганістан.

Допомога для лікування від важкої хвороби потрібна Поповичу Олегу Андрійовичу

Олег Попович, військовослужбовець однієї із військових частин оперативного командування «Південь», при виконанні обов’язків у зоні  Операції Об’єднаних Сил отримав важке захворювання, за результата

Надбання Одеси-2019

У Грецькій залі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.

«Жiнки за мир» и за кусочек власти

Кyiv Global Summit: Women. Peace. Security – таково название платформы, в рамках которой состоялся первый международный телемост женщин-лидеров.

До бібліотеки – по розваги

14 лютого з 1900 до 2200 до Дня святого Валентина та Міжна­родного дня дарування книг в Одеській національній науковій бібліотеці (вул.

«Олімпієць»: Досягнення атлетів та будівельників

У спорткомплексі «Олімпієць» відбувся чемпіонат Одеської області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ та СДЮСШОР 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.

«Олімпієць» стане кращим

Завершено черговий етап ремонтних робіт у комунальному закладі «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць». 

С миру – по гривне, пациентам – спортзал

На краудфандинговой платформе «Мой город» завершен сбор средств на проект «Зал физической терапии».

Ростуть тарифи і борги

Торік мешканці Одещини сплатили за житлово-комунальні послуги 5648,0 млн грн (83,3% сум, нарахованих за цей період), що порівняно з 2017р. більше на 9,8%, або на 503,4 млн грн.

«Чорт» у ЗАГСІ

Спогад з нагоди 60-річчя у шлюбі

Автобіографічна гумореска

Листи в редакцію - найактуальніше

Сьогодні продовжуємо нашу постійну рубрику з актуальним для читачів-пенсіонерів запитанням, яке надійшло з редакційною поштою.

Коли допомога – справді невідкладна

Пілотний проект муніципальної служби невідкладної медичної допомоги  презентовано в Одесі на глобальному експо-конгресі «Бізнес для розумних міст».

Допомогти нужденним

Програма «Соціальний захист населення в Одеській області» на 2018-2020 роки серед іншого передбачає матеріальну підтримку осіб з числа найменш захищених громадян, зокрема - одноразову грошову допом

Пам’яті героя-кіборга

Нещодавно у місті Роздільна відбулася відкрита першість Одеської області з дзюдо пам’яті  воїна 74-го окремого розвідувального батальйону, героя-кіборга Сергія Іщенка.  У бою з незаконн

Сторінки