Підтримано одностайно

Загальний обсяг дохідної частини районного бюджету на 2014 рік, ухваленого на 22-й позачерговій сесії Білгород-Дністровської райради, склав 283 мільйони 863 тисячі 240 гривень. У роботі засідання під керівництвом Валентини Орлової, голови Білгород-Дністровської райради, взяло участь 32 депутати.

Як доповіла начальник фін­управління Білгород-Дніст­ровської РДА Наталя Гре­ча­новська, нинішній ра­йонний бюджет, порівняно з минулорічним, вагоміший. Більше передбачено на соціальні виплати. Наприклад, учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та учасникам бойових дій війни в Афганістані. По тисячі гривень передбачено на кожну дитину-інваліда та для жінок-інвалідів. Крім того, для придбання житла дітям-сиротам визначено суму у розмірі 300 тисяч гривень, для капітального ремонту гуртожитку в селі Старокозачому передбачено 235 тисяч гривень.

За рахунок субвенцій з Держбюджету у сумі 4 міль­йони 630 тисяч 621 грн намічено продовження реконструкції каналізаційно-насосної станції в селі Шабо, а також за рахунок держкоштів у сумі 2 мільйони 869 тисяч 370 грн продовження будівництва адміністративно-культурного центру у селі Салгани. Із урахуванням виділених фінансових коштів з обласного фонду охорони навколишнього середовища у сумі 1 мільйон 194,2 тис. гривень заплановано реконструкцію КНС-1 і КНС-2 та напірних колекторів у селі Бритівці.

Звертаючись до депутатів після голосування, голова Білгород-Дністровської РДА Василь Чорнолуцький, який взяв участь у роботі сесії, відзначив:

– Мені справді приємно ваше одностайне схвалення фінансового плану на цілий рік. До планових цифр, визначених Міністерством фінансів для нашого району, ми самі собі додали майже 3 мільйони. Хочу нагадати, що подібні фінансові зобов'язання у сумі понад два мільйони ми брали минулого року і успішно їх перевиконали разом із сільськими головами. Я впевнений, що й цього року спрацюємо так само дружно. Адже ці підвищені фінансові зобов'язання, насамперед, стосуються забезпечення питань соціальної спрямованості. Підкреслю, що найголовніша та найнеобхідніша умова для цього – стабільність у нашій державі. І я щиро сподіваюся на вдалу роботу.

Наступним питанням порядку денного було розглянуто і ухвалено звернення Білгород-Дністровської райради до Президента України щодо забезпечення національної безпеки людини, громадянина, суспільства і держави. Після декількох доповнень і уточнень документ підтримано депутатами також одностайно.

Выпуск: 

Схожі статті