Не вистачило голосів

Чергова сесія Білгород-Дністров­ської міськради, на якій передбачалося розглянути 31 питання, набула несподіваного повороту. Замість наміченого порядку денного ряд депутатів спробували висловити недовіру міському голові.

Як відомо, 25 квітня Білгород-Дністров­ський міський голова Ігор Нанов­ський після багатьох судових розглядів повернувся до виконання своїх обов'язків. Він і вів чергову сесію, на яку прибув 41 депутат з п’ятдесяти.

До порядку денного за пропозицією депутата Олександра Македонського був внесений ще один пункт – «Про недовіру та дострокове складення повноважень Білгород-Дністровського міського голови Ігоря Нановського». Після невеликої дорадчої перерви депутати зняли з розгляду всі заплановані питання та перенесли їх на наступне засідання. Залишили лише питання, запропоноване О. Македонським.

Для ухвалення такого рішення процедура передбачає обов'язкову підтримку двома третинами голосів від загальної чисельності депкорпусу, тобто 34 голосами. У підсумку «за» проголосували 32 депутати, 5 «проти», 4 утрималися.

Нагадаємо: рік тому на одній із травневих сесій Білгород-Дністровської міськради депутати намагалися поставити своєму мерові «незадовільно» за звіт щодо роботи міського голови та виконавчих органів за 2012 рік. Однак попередня спроба, як і нинішня, успіхом не увінчалася.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті