На медичній передовій

За півтора місяця перебування поблизу зони проведення антитерористичної операції військові медики мобільного госпіталю Південного регіону подали кваліфіковану медичну допомогу понад 400 пораненим військовослужбовцям Збройних сил та інших військових формувань України. Про це повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Південного регіону заслужений лікар України полковник медичної служби Володимир Майданюк.

За його словами, попри велике навантаження, лікарі та весь медперсонал госпіталю працюють самовіддано й професійно, щодня повертаючи здоров’я десяткам відданих Вітчизні та обов’язку воїнів України.

– Лише хірургічних операцій, які здійснюються в складних польових умовах і вдень, і вночі, за цей час нашими колегами було проведено понад 160. Чимало з них – складні. Але військові медики виявилися підготовленими до серйозного випробування на професійність. І роблять вони свою велику справу на досить високому рівні, – підкреслив В. Майданюк.

На думку керівника ВМКЦ Південного регіону, важливим чинником в цьому сенсі є те, що протягом усіх періодів навчання в цій медустанові завжди приділяли велику увагу практичному опрацюванню діяльності військово-медичних підрозділів. Це стосується й занять із поетапного лікування бойової хірургічної травми.

– Як доводять події, пов’язані з проведенням АТО на сході країни, постійно готуючись до роботи в надзвичайних умовах, ми рухалися у вірному напрямі. І головним підсумком є те, що військові медики повернули здоров’я багатьом пораненим воїнам, – говорить полковник.

Розповідаючи про нелегкі польові будні своїх підлеглих, він також відзначив їхній високий бойовий та морально-психологічний дух. Адже саме там, на передовій, вкотре свої найкращі професійні та людські якості проявили такі офіцери медичної служби, як полковник Віктор Кузьменко, підполковники Олена Лавринець, Владислав Горбенко, Олег Герасименко, Тетяна Мусієнко та багато інших відданих клятві Гіппократа висококваліфікованих спеціалістів.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті