Новий рекорд

У cтрілецькому тирі Військової академії (м. Одеса) серед курсантів відбулися змагання ІV першості зі стрільби з автомата у вправі АК-3 (стрільба на 100 метрів трьома серіями по 10 пострілів з положення лежачи, з коліна та стоячи). Змагання проводилися за правилами прикладної стрільби.

Курсанти, які навчаються за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт», мали можливість отримати практику виконання обов’язків судді зі стрілецького спорту.

Найкращою командою стала збірна 3-го курсу факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ. Майбутні офіцери крилатої піхоти встановили новий рекорд військового вишу – 1209 очок. Друге місце зайняла команда першого та третього курсу факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння, третіми стали курсанти другого, четвертого та п’ятого курсів цього ж факультету. 

В особистому заліку два курсанти академії виконали норму першого розряду та два – норму другого розряду.

За словами начальника кафедри теорії та організації фізичної підготовки і спорту полковника Ігоря Овчарука, головною метою зазначеного спортивного заходу стала популяризація військово-прикладних видів спорту, визначення найкращих стрільців академії, стимулювання їх до підвищення професійних якостей.

– Крім надання навичок влучного пострілу, цей вид спорту виховує найкращі та найзатребуваніші якості – уважність, зосередженість, швидке прийняття правильного рішення, високу концентрацію, – підкреслив офіцер.

Варто зазначити, що колектив Військової академії (м. Одеса) тісно взаємодіє з Одеською обласною федерацією стрільби та місцевим стрілецьким клубом «ODYSSEY». Під час підготовки майбутніх офіцерів впроваджуються передові стрілецькі дисципліни – практична та оборонна стрільба за міжнародними правилами IPSC та IDPA, поглиблюється робота у традиційних армійських видах – кульо­вій та прикладній стрільбі.

Спортсмени Військової академії (м. Одеса) неодноразово ставали призерами чемпіонату Збройних сил України та регіональних стрілецьких турнірів. У подальших планах – змагання за Кубок академії зі стрільби з пістолета і змагання між командами силових структур Одеського гарнізону.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті