Можливості – обмежені, здібності – безкрайні

В Кодимському районному шахово-шашковому клубі пройшов турнір для людей з інвалідністю.

Турнір організували на честь Міжнародного дня людей з інвалідністю з ініціативи керівництва районної організації інвалідів за підтримки районного керівництва і народного депутата Олексія Гончаренка. 

В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з різних районів Одещини та Вінниччини. 

- Такі дружні зустрічі надзвичайно потрібні. В Кодимському районі значна увага надається розвитку цього інтелектуального виду спорту. Велике спасибі директору шахово-шашкового клубу Валерію Корчинському за його ентузіазм, за те, що залучає нових спортсменів, за високу організацію проведення турніру, - каже заступник голови шахової Федерації України серед ветеранів, чемпіон і неодноразовий призер першості України серед ветеранів, кандидат в майстри спорту Мусій Хазанкін. 

У відкритті турніру взяли участь голова Кодимської РДА Геннадій Гладенький, голова районної ради Олег Чернійчук, голова районної організації людей з інвалідністю Олександра Драгомаз.

В результаті змагань з шашок в особистому заліку перше місце посів житель м. Кодима Іван Гальчинський. Друге – за кодимчанином Віктором Погонюком. Третє місце дісталося представнику Балтщини Сергію Калініну. 

В командному заліку – перше місце за кодимчанами, друге – у Піщанського району, третє – у балтян.

Серед шахістів Мусій Хазанкін виявився найсильнішим гравцем. 

На друге місце вийшов майстер спорту, суддя міжнародної категорії, одесит Віктор Довженко. Третє призове місце у кодимчанина Віктора Лукашевича.

За результатами командних змагань перше місце вибороли одесити, друге – Піщанський район, третє – кодимчани.  

Команда спеціальної школи смт Піщанка у складі Ігоря Васлояна, Тібора Бологи і Вікторії Дари була відзначена подякою голови РДА Геннадія Гладенького – вони стали лауреатами шахового турніру. 

Всі переможці нагороджені грамотами, медалями та призами. 

Для учасників інтелектуальної гри юні вихованці районного Будинку школяра влаштували концерт. 

- Хто б там що не казав, а найкраща і найпоширеніша інтелектуальна гра не тільки в Європі, а й у всьому світі, це гра в шахи. Вона дозволяє вирішувати складні завдання, продумувати ідеї, покращує творчі здібності, концентрацію і т. ін. Я щиро вдячний всім причетним до розвитку цього виду спорту в нашому районі. Сьогоднішній турнір для людей з інвалідністю засвідчив, що люди з обмеженими фізичними можливостями мають неймовірні та безмежні розумові здібності, - підбив підсумки змагань директор шахово-шашкового клубу Валерій Корчинський.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті