Повернулася з Болгарії переможницею

У період з 7-го по 14 липня на території телевізійного дитячого табору «Разом», який розташований на Чорноморському узбережжі в Болгарії, відбувся літній міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв дитячої та юнацької творчості під назвою «Inter Fest Kiten». У ньому взяла участь і юна Діана Мятига із селища Захарівка. Завдяки своєму таланту у вокалі дівчинка виборола перше місце та отримала змогу брати безкоштовну участь у відкритих регіональних та міжнародних багатожанрових фестивалях-конкурсах. 

У квітні Діана здобула звання Лауреата Першого ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Чорноморський бриз», що проводився в Одесі, та сертифікат на 50 Євро. Це стало своєрідною перепусткою до участі у більш вагомих конкурсах, таких як Міжнародний фестиваль-конкурс «Inter Fest – Kiten» у Болгарії.

Вісім чудових липневих днів для дівчинки промайнули як один. Починаючи від комфортабельного автобуса, що забирав її разом із талановитими однолітками у далеку дорогу, і закінчуючи придбанням сувенірів у місті Кітен в останній день – все було як у казці…

Зустріли учасників фестивалю на території табору «Разом» веселі аніматори і одразу ж повели до великої сцени співати. Діти не одразу зрозуміли такого «свята», але воно тривало увесь тиждень. Кожен день у таборі починався з підняття прапора тієї країни, культурою якої учасники жили цілий день, включаючи кухню країни: Болгарія, Грузія, Молдова, Японія, Італія та інші.

– На величезній території табору розташовані спортивне поле, тенісний корт, дві сцени, дитячі майданчики, батути, гамаки, басейн та багато затишних арок, у яких впродовж дня відбувалися різноманітні заходи, – розповіла Д. Мятига. – Нам можна було займатися творчістю з дизайнером (наприклад, виготовити японську сукню з метеликами), дехто розучував трюки з фокусником, займався хіп-хопом або аквааеробікою. Хто хотів, міг спробувати себе у ролі телеведучого чи телеоператора. Якщо ранок починався веселим кросом затишними вуличками містечка Кітен, то вечір обов’язково закінчувався яскравою шоу-програмою, зірковим гостем, дискотекою, коктейльною чи млинцевою вечіркою біля басейну.

Перші п’ять днів такого відпочинку настільки надихнули Діану, що останні важкі три конкурсні дні були вже не страшні. За дві сучасні музичні композиції дівчинка посіла І місце у номінації «Вокальне мистецтво (естрадний вокал)».

– Це був найяскравіший і найважчий фестиваль серед тих, що я відвідала до цього, – поділилася емоціями Діана. – Я дуже хвилювалася, бо було багато учасників з різних країн, всі гарно співали, у всіх була сильна програма. На гранд-фестивалі «Inter Fest Kiten» зустрічаються переможці кращих конкурсів 2018-2019 років. Нині він зібрав понад 700 учасників з України, Болгарії, Молдови, Казахстану, Латвії, Естонії та Білорусі. Організаторами фестивалю стали міжнародний фестивальний центр «АртФест-Портал», Національна українська музична спілка, дитячій телевізійний табір «Разом». 

Побувавши у Болгарії, Діана отримала безцінний досвід і яскраві враження на все життя. Адже все, що з нею відбувалося, неможливо описати у повному обсязі. Багато моментів, що не встигли зловити фото- та відеокамери, залишаться у пам’яті дівчинки ще надовго! Захоплювало чисте морське повітря і прекрасні пейзажі, затишні й сучасні номери, незвичайна анімаційна програма, безліч гуртків і спортивних секцій, найкращий на болгарському узбережжі пляж.

За такі незабутні враження дівчина у першу чергу завдячує своїй наставниці Наталії Василівні Габітовій, а також любим і турботливим батькам та бабусям. Саме вони дають сьогодні Діані сили йти вперед та розвиватися. Ось і під час фестивалю рідні та близькі не лише підтримували її морально, а й подбали про прекрасний сценічний образ, у якому вона чудово виглядала на рівні зі зразковими та заслуженими колективами. 

Щиро вітаємо Діану Мятигу з її перемогами та від усієї душі  бажаємо щастя, міцного здоров’я та нових успіхів! 

На знімку: Д. Мятига з «трофеями» за участь у конкурсі в Болгарії

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті