Чемпіон світу з Окнянщини

Спортсмени Одеської області в складі національної збірної команди України посіли перше загальнокомандне місце у чемпіонаті світу з комбат дзю-дзюцу серед дорослих та юніорів, який проходив 17-21 жовтня в Києві. У двобоях змагалися 250 спортсменів більш ніж із 20 країн.

Напрочуд вдало виступив представник Одеського клубу «Самсон» Денис Ткачук (до речі, уродженець с. Новосамарка Окнянського району). У розділі фулл-контакт (вагова категорія до 92 кг) у фінальному бою з болгарином він отримав блискучу перемогу і виборов золоту медаль. У категорії  клоз-контакт — бронзу.

23-річний чемпіон Денис Ткачук займається спортом з дитинства. Навіть спортивну школу відвідував у Подільську, щоб більш професійно грати у футбол. Згодом навчався у футбольному клубі «Чорноморець». Вищу освіту здобув в Одеській юридичній академії.

В Одесі пристрастився до занять бойовими мистецтвами і уже має пояси майстра спорту з самбо та дзю-дзюцу.

На численних вітчизняних та європейських чемпіонатах наш земляк успішно відстоював честь України і надалі обіцяє це робити.

Тренує Дениса Віталій Чабан, уродженець сусіднього райцентру Захарівка. Тож земляки наполегливо, пліч-о-пліч торують шлях від однієї перемоги до наступної.

На знімку: Денис Ткачук