Спираючись на базу даних ветеранів

ПідголовуваннямзаступникагубернатораАндріяТкачукавідбулосязасіданнягромадськоїрадизпитаньреалізаціїдержавноїполітикивсферісоціальногозахистуветераніввійни, праці, військовоїслужби, правоохороннихорганівіжертвнацистськихпереслідуваньприоблдержадміністрації.

До порядку денного були внесені питання, які сьогодні хвилюють ветеранські організації нашого регіону: як чіткіше організувати роботу цих об'єднань і найефективніше розподілити кошти для фінансування їхньої діяльності у 2009 році за рахунок обласного бюджету.

Жваво обміркували присутні виступ регіонального представника Державного комітету України у справах ветеранів в Одеській області Геннадія Труханова щодо питання розширення складу громадської ради за рахунок діючих ветеранських організацій. Залучення широкого кола громадськості до розв’язання проблем соціального захисту ветеранів здається членам ради позитивним кроком, оскільки їхні ряди поповняться найбільш активними в цьому напрямі людьми, котрі до того ж мають достатній досвід роботи.

Начальник Головного управління праці і соціальної політики облдержадміністрації Олена Китайська поінформувала представників ветеранських організацій про те, які пропозиції висунула рада щодо коштів, які, можливо, будуть виділені їм з обласного бюджету для фінансування заходів і матеріальної допомоги у 2009 році. Як з'ясувалося, практично всі заявлені ветеранськими об'єднаннями суми були скорочені на декілька порядків. Зрозуміло, ці корективи викликані нестачею бюджетних коштів в умовах фінансово-економічної кризи.

Особливу увагу учасники засідання приділили проблемі обліку ветеранів. Андрій Ткачук підкреслив, що назріла гостра необхідність створення бази, у якій всі члени організацій повинні бути зареєстровані відповідно до категорій: окремо - ветерани Великої Вітчизняної війни, окремо - ветерани праці тощо. Наведений у сфері обліку порядок істотно поліпшить діяльність первинних об'єднань і дозволить справедливо і ефективно використовувати кошти на проведення заходів і надання матеріальної допомоги, а також значно наблизить нужденних людей до ветеранських організацій на місцях.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті