14.05.2009

Немає врожаю – біда. . . Буде врожай – теж біда? . .

Родючість сільськогосподарських угідь у Великомихайлівському районі дозволяє вирощувати врожаї, про які сказати не соромно.

«Наша влада виходить з народу. І не повертається»

ОсьтакийафоризмпрозвучавзустнародногодепутатаУкраїниСергіяГриневецькогоназасіданні«круглогостолу», якийвідбувсявОдеськійобласнійуніверсальнійбібліотецііменіМ. Грушевського.

Тваринництво – прибуткова справа!

– Жителям Виноградівки, у яких ми орендуємо землю, видаємо як оплату по три тонни зерна.

Кордон відкритий, але не для всіх

Наш світ стає відкритішим. У минуле відходять глухі кордони, часи, коли потрапити за кордон було чимось нездійсненним, зокрема й для жителів прикордонного Ізмаїла.

Тоді й сьогодні…

Мені хочеться розповісти про свою особисту участь у бойових діях щодо розгрому німецького фашизму у Великій Вітчизняній війні.

Усі книжки до нас у гості

Ювілейній, Х Всеукраїнській виставці-форуму «Українська книжка на Одещині», була присвячена прес-конференція, яку провели директор ОДНБ ім.

Спираючись на базу даних ветеранів

ПідголовуваннямзаступникагубернатораАндріяТкачукавідбулосязасіданнягромадськоїрадизпитаньреалізаціїдержавноїполітикивсферісоціальногозахистуветераніввійни, праці, військовоїслужби, правоохоро

Уроки Островських «А Українською кажуть так…»

(Продовження.)

Знахідний відмінок (множина)

Свято, ім’я якому – гоголівське 200-річчя

Заходи на відзначення 200-річчя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя відділом освіти Комінтернівської райдержадміністрації були сплановані ще в 2006 році.

Чи дадуть суду можливість вершити правосуддя?

Рада суддів області, що відбулася у квітні, висловила серйозне занепокоєння низьким рівнем матеріального забезпечення судів.

Спорт

«Динамо» – чемпіон України

Цнотливі квіточки політичної змови

Політологи стверджують: Віктор Янукович є вірогідним переможцем другого туру президентських виборів, якщо його опонентом буде Юлія Тимошенко.

Задушити в обіймах. . .

Весняне поле, ніби розбуджений вулик. Навкруги гуркіт тракторів і усілякого самохідного транспорту, скрип і брязкіт стареньких сівалок, іншого причіпного знаряддя і агрегатів.

На що сподіватися?

Першим на порядку денному засідання виконавчого комітету Одеської міської ради було питання про виконання бюджету міста у першому кварталі поточного року.

Сторінки