Згадали Володимира Висоцького

В Домі Перуцького відбувся вечір пам’яті Володимира Висоцького. Організаторами за інформаційної підтримки нашої газети виступили Дім Перуцького, кінокомпанія «ПІВДЕНЬ-ФІЛЬМ» (президент Евеліна Сергєєва)і Музей кіно Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України. 

Представник «Південь-фільму» Євген Низов нагородив директора музею Вадима Костроменка спеціальним призом від кінокомпанії за внесок у розвиток одеського та українського кінематографу. 

На пам’ятному вечорі виступали одесити, які особисто знали Володимира Висоцького, висловлювалися думки про його творчість. Були показані фрагменти з документальних фільмів і концертних виступів.

Присутній на акції керівник регіональної організації національної спілки журналістів Юрій Работін подарував музеєві кіно деякі експонати з особистої колекції. Також Юрій Анатолійович зробив грошовий внесок у відновлення музею кіно. За його прикладом вчинили інші учасники акції. 

На пам’ятному вечорі відбувся призовий конкурс, організований кінокомпанією «ПІВДЕНЬ-ФІЛЬМ», на найкраще знання творчості Володимира Висоцького. Переможець Наталя Марчук і призери Ігор Іваненко та Лариса Баркар одержали призи від Дому Перуцького та кінокомпанії «ПІВДЕНЬ-ФІЛЬМ». 

Завершив вечір виступ одеських бардів і поетів.

В інтерв’ю кореспондентові «ОВ» Вадим Костроменко відзначив: 

– Я дякую всім організаторам акції, зокрема вашій газеті за інформаційну підтримку. Віднедавна я є постійний передплатник «Одеських вістей» і мені дуже подобаються гострі й різноманітні публікації ваших авторів. Упевнений, що за підтримки вашого видання ми зможемо допомогти музеєві кіно. Я пропоную всім небайдужим долучитися до нашої акції. Дуже сподіваюся, що й депутатський корпус обласної ради, що його очолює талановитий молодий керівник Михайло Шмушкович, підтримає цю добру справу. Спільними зусиллями обласної та міської влади, жителів Одещини нам удасться зібрати необхідні кошти й розпочати ремонт музею кіно.

Банківські реквізити Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України:

Рахунок №26006000058462

ПАТ «Укрсоцбанк»

МФО 300023

Код ЄДРПОУ – 02920963 

Для Одеського музею кіно

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті