На ділянці дороги Одеса-Рені у Саратському районі вкладають асфальт

В Одеській області тривають роботи на дорозі міжнародного значення М-15 Одеса-Рені. Наразі на ділянці біля села Зоря Саратського району (119-124 км) влаштовують верхній шар асфальту. 

Цьогоріч ремонтні роботи охоплюють 93,7 км дороги Одеса - Рені. Минулого тижня дорожники завершили влаштування верхнього шару асфальту на двох ділянках цього автошляху (97-109 км та 287-297 км). Також на ділянці у Білгород-Дністровському районі (52 – 83 км) наразі встановлюють бар’єрне огородження.

Торік в області було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів автошляхів (зокрема, 139 км траси Одеса-Рені), дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. У цьому році завершено ремонт автошляху Струмок-Шевченкове-Кілія, а також ремонт дев‘яти кілометрів дороги КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь. Окрім того, з 1 червня відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Тривають роботи на автошляху Т 16-27 КПП «Серпневе»- Тарутине - Арциз - Татарбунари (39-57 км). Будівництво дороги в об‘їзд Рені перебуває на фінальній стадії.

Выпуск: 

Схожі статті