10.11.2018

На ділянці дороги Одеса-Рені у Саратському районі вкладають асфальт

В Одеській області тривають роботи на дорозі міжнародного значення М-15 Одеса-Рені. Наразі на ділянці біля села Зоря Саратського району (119-124 км) влаштовують верхній шар асфальту. 

Готовы встретить туристов из Турции

У Измаила появился шанс расширить своё участие в Совместной операционной программе трансграничного сотрудничества Евросоюза «Бассейн Чёрного моря 2014-2020». 

В Одессе бились юные боксеры

В одесском спорткомплексе «Олимпиец» прошел очередной чемпионат Украины среди юниоров по боксу, посвященный памяти мастера спорта СССР Романа Песина.

Спроможні громади — запорука успіху

 7 листопада Уряд ухвалив розпорядження про визнання спроможними 52 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори відбулися у 2017-2018 роках.

ОЦЕНКУ НЕ ВЫСТАВИЛИ

Вилковская ОТГ учится жить по Закону Украины «Про місцеве самоврядування в Україні». Согласно Уставу Вилковской ОТГ 6 ноября в городе Вилково состоялось общее собрание жителей громады.

Чему радуемся, господа?

На днях включила утром канал «Украина».

Если звезды зажигают именно так – то кому это нужно?

В последние лет десять одним из главных приоритетов в нашем обществе стали звездность, успешность, известность.

Сонце сходить і в глибинці

Віддаленість наших селищ та сіл від культурних центрів не заважає розкритися справжнім юним талантам і піднятися до високих всеукраїнських та міжнародних сцен. 

«Звездный десант» на «полях чудес»

Недавно одна из моих бывших одноклассниц похвасталась, что ее дочь скоро станет профессиональной киноактрисой.

Ціна великого спорту

Нині в сільській місцевості не так вже й багато закладів, які гарантовано привели б дитину до справжнього зіркового життя.

Микола Михайлуца: «Сто років тому багато видатних людей хотіли для України блага, а зрештою втратили її»

Чому нам треба вивчати історію України? Як досвід минулого допоможе побудувати майбутнє? Яких помилок слід уникати нашим громадянам?

Волейболистки «Химика» - лидеры чемпионата Украины

Южненский женский волейбольный клуб «Химик» провел два выездных матча 5-го тура чемпионата Украины в Виннице с местной командой «Билозгар-Медуниверситет».

Баскетбол на «Хэллоуин»

В одесском ТРЦ «Riviera Shopping City» прошел турнир по баскетболу 3х3 по случаю праздника «Хэллоуин».

Пішов з життя, рятуючи інших

Під час операції на робочому місці перестало битися серце одного з кращих військових лікарів, начальника клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю, полковника Олега Кушніра. 

За крок до екологічної катастрофи

Шостого листопада, ввечері, Одесу та Одеську область охопила жахлива новина, яка тримала  в напрузі півночі - біля міста Южного Одеської області виникла масштабна пожежа на олієпереробному заводі 

Сторінки