Дитяче свято відзначали три дні

Затишанська ОТГ

Цьогорічний День захисту дітей для маленьких жителів громади видався як ніколи тривалим. 

Святкування розпочалися 31 травня у селі Торосове. Тут були майже справжні клоуни, веселі пісні, запальні танці й цікаві конкурси. Діти різного віку відпочивали від душі й отримали масу задоволення.

– До цього доклала максимум зусиль місцева молодь, яка нещодавно прийшла працювати у Торосівський будинок культури – Оксана Вадовська, Ольга Мельникова, Інна Штаєва і бібліотекар Наталія Блащук, – розповіла керуюча справами Затишанської ОТГ Світлана Петренко. – Вони настільки енергійні, креативні і завзяті, що їх лише слід підтримувати у всіх починаннях. 

1 червня про належну організацію Дня захисту дітей у селищі Затишшя подбали нардеп Олександр Пресман та депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич. Циркова вистава і смаколики для малечі дуже сподобалися усім, хто прийшов на свято.

А 2 червня на різноманітних локаціях у Затишші веселилися всі діти громади. Сюди доставили малечу з навколишніх сіл, і про їх змістовне дозвілля подбали працівники Затишанського будинку культури під керівництвом Надії Загорнюк. Був святковий концерт, цікаві конкурси та галявини за інтересами: краси, музична, спортивна тощо. Громада також запросила із райцентру майстрів з аквагриму та художнього розпису дитячих нігтиків.

На завершення всіх діток чекали смаколики від громади – кожен отримав по пакетику соку, круасану та гуліверу. Для цього за кошти ОТГ було закуплено 400 порцій.

Одне слово, свято вдалося на славу. Діти та їхні батьки добряче посвяткували, залишивши у пам’яті яскраві спогади про три неймовірних дня.

На знімку: миттєвості святкування Дня захисту дітей у громаді

Выпуск: 

Схожі статті