Алтестовому – чисту воду

18 липня розпочався капітальний ремонт артезіанській свердловини в селі Алтестове Холоднобалківської сільської ради, як і було домовлено на робочій нараді, котра відбулася в РДА 16 липня. Голова Біляївської РДА Василь Самокиш  провів її для координації дій всіх, хто має опікуватись водозабезпеченням селян цього приміського села.

Проблеми  з питною водою почалися з кінця травня поточного року. Вони пов’язані з роботою самої башти. Після обстеження було виявлено руйнування фільтрованої частини артезіанській свердловини, що призвело до замулювання та виходу із ладу системи водопостачання. Значний вміст піску та глини у воді робить воду непридатною для вживання. Тож наразі селяни користуються лише привозною водою, що завдає значних незручностей. 

Капітальний ремонт артезіанської свердловини передбачає співфінансування  з районного і сільського бюджетів. На це виділено 600 тис. грн. Тож голова Біляївської райдержадміністрації  розпорядився негайно розпочати ремонт і звітувати про хід робіт щоденно. Очільник РДА особливо наголосив на відповідальності замовника і підрядника цього важливого об’єкта за якість виконання всіх  робіт і цільове використання кожної гривні бюджетних коштів.

Прес-служба апарату Біляївської РДА

 

Выпуск: 

Схожі статті