Урочистості в Одеській обласній державній адміністрації

В Одеській обласній державній адміністрації за участю виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулось вручення державних нагород військовослужбовцям з нагоди Дня захисника України.

«Дозвольте від обласної державної адміністрації привітати вас зі святом – Днем захисника України! Це свято є яскравим свідченням визнання українським народом мужності та героїзму воїнів, їх досягнень у зміцненні обороноздатності держави. 

Це свято справжніх героїв, хто обрав для себе нелегку, мужню та почесну професію – захищати Батьківщину, недоторканість її кордонів, суверенітет і незалежність, пильно стояти на сторожі інтересів нашого народу. Свято об’єднує всі покоління воїнів та є свідченням вагомого внеску у справу забезпечення миру й спокою нашої держави. 

Український народ, молоде покоління вдячні всім тим, хто, не шкодуючи свого життя, захищав рідну землю, за активну життєву позицію та активну участь у військово – патріотичному вихованні молоді. 

Нехай ваші знання, досвід, активна життєва позиція завжди слугуватимуть благородній меті – захисту нашої незалежної держави! Щиро дякую вам за відданість, мужність, терпіння, а інколи – і самопожертву. 

Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, добра, злагоди, успіхів у нелегкій ратній службі, миру та сімейного благополуччя», – висловила вітання Світлана Шаталова.

 

Выпуск: 

Схожі статті