Найкращий благоустрій: хто стане переможцем?

Відбулось підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з проведення обласного конкурсу «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою у 2019 році», яке провів голова комісії Юрій Дімчогло.

Учасники засідання заслухали керівників робочих груп про підсумки огляду територій сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад північних, центральних та південних районів Одеської області, а також ознайомилися з презентаціями учасників щодо розвитку інфраструктури та покращення благоустрою у населених пунктах.

Вручення нагород переможцям конкурсу традиційно відбудеться на урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

 Також члени обласної конкурсної комісії підтримали пропозицію щодо внесення змін до Положення про щорічний обласний конкурс «Сільські, селищні ради та об’єднані територіальні громади найкращого благоустрою», враховуючи чисельність населення та об’єм місцевих бюджетів сільських, селищних рад або ОТГ, рекомендованих для участі у конкурсі.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті