Відбулося засідання погоджувальної ради

В рамках підготовки до 28-ї сесії голова обласної ради Сергій Паращенко провів засідання погоджувальної ради за участі представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та обласної ради, які представляють проекти рішень, голів постійних комісій обласної ради, керівників депутатських груп і фракцій.

Депутати розглянули проекти рішень, які рекомендовано на розгляд позачергової сесії. Серед них – затвердження або внесення змін до регіональних, комплексних і цільових програм, які реалізуються в Одеській області, низка майнових питань, внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, депутатські запити, питання щодо діяльності обласної ради та її органів.

Зокрема, депутати підтримали проект рішення обласної ради «Про утворення комунальної установи «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни», доопрацьований проект рішення «Про затвердження Порядку надання цільової адресної допомоги сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та малозабезпеченим верствам населення Одеської області» та ряд інших проектів рішень.

Також погоджувальною радою були підтримані звернення депутатів обласної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України: щодо недопущення техногенно-екологічної катастрофи в курортній зоні Чорноморського узбережжя та Дністровського лиману та щодо невідкладного вжиття заходів з недопущення екологічної катастрофи на Придунайських водосховищах Одеської області.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті