Сергій Паращенко: «Нині одним із важливих завдань є оптимізація роботи депутатського корпусу»

Під час брифінгу голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко відповів на запитання журналістів щодо ключових рішень, які були прийняті на 28-й сесії обласної ради.

В ході сесійного засідання було ухвалено ряд планових питань стосовно діяльності обласної ради та її органів; підтримано майнові питання та внесення змін, враховуючи поправки депутатів, до ряду обласних програм, які реалізуються на території Одеської області.

Також внесено зміни до обласного бюджету, які передбачають розподіл та перерозподіл видатків в рамках діючих обласних програм. Зокрема, депутати підтримали направлення необхідних коштів на здійснення заходів щодо забезпечення протипожежного захисту в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василька.

Задля вирішення глобальних проблем Одещини депутатський корпус підтримав ряд звернень. Серед них – звернення, ініційоване Юрієм Дімчогло, до Міністра закордонних справ України щодо днопоглиблення в порту «Джурджулешти», яке розпочала Молдова для будівництва нового вантажного терміналу. Також особливу увагу було приділено питанням захисту навколишнього середовища, зокрема – розчистці русел річок, відновленню екосистеми лиманів та водосховищ, забезпеченню жителів Одеської області якісною питною водою.

 

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті