Як бути з переможцем?

Відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу під головуванням Романа Сеника.

Захід відбувся за участю в.о. начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації Олександра Гайдука та депутата Одеської обласної ради Миколи Біба.

На порядку денному було єдине питання – про хід виконання умов до конкурсу з визначенням перевізників на внутрішніх автобусних маршрутах загального користування на території Одеської області у 2019 році. Зокрема, комісія ознайомилась з якістю наданих послуг транспортного маршруту № 83 (Одеса – Прилиманське).

Комісією було встановлено, що 70% транспортних засобів - автобусів маршруту № 83 не відповідають тим параметрам техніки, завдяки яким перевізник став переможцем тендеру.

Тож комісією було прийняте рішення звернутися до голови Одеської ОДА Максима Куцого з інформацією щодо виявлених фактів ряду невідповідностей в обслуговуванні пасажирів на маршруті № 83 та з проханням сприяння у вирішенні даної проблеми.

До уваги мешканців Одеської області!

З приводу зауважень, скарг та пропозицій роботи перевізників, звертатися на адресу постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу за телефоном: (048) 718-95-10, або за телефоном гарячої лінії: (048) 720-75-19.   

Выпуск: 

Схожі статті