З турботою про талановиту молодь

Відбулося засідання комісії з питань присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, яке провів керуючий справами апарату обласної ради Олександр Балан.

Конкурс проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики, виявлення, просування, морального заохочення та матеріальної підтримки на обласному рівні обдарованої молоді.

В ході засідання члени комісії обрали переможців у наступних номінаціях: «За внесок у розвиток місцевого самоврядування», «За внесок у розвиток громадського руху», «Золота надія Одещини», «За внесок у сферу охорони здоров’я», «За педагогічні досягнення», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення», «За особисту мужність».

У кожній з номінацій Премії Одеської обласної ради присуджуються за трьома призовими місцями:

І місце – 20 000 грн;

ІІ місце – 15 000 грн;

ІІІ місце – 10 000 грн;

Виплата премій здійснюється одноразово за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті Одеської області на виплату щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, головним розпорядником яких є Одеська обласна рада.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті