Розділянський

Де козак, там і слава

Фронтовик Михайло Спиридонович Шуляк війну пройшов у складі Кубанського кавалерійського корпусу генерала Плієва.

Коли пообіцяв губернатор…

Відрізок шляху, що з’єднує села Степанівка і Павлівка Розділь­нянського району вважався найпроблемнішим.

Олимпийские надежды

Так называется красочный стенд, рассказывающий о спортивных достижениях учащихся Раздельнянской учебно-воспитательной комплексной школы-гимназии № 1.

Райони Одещини відзначили День Європи

Цими вихідними райони Одеської області долучилися до святкування Дня Європи в Україні. Урочисті заходи розпочалися з підняття Державного Прапору та Прапору Європейського Союзу.

Пам’яті героя

Наприкінці січня в м. Роз­діль­ній пройшов відкритий турнір Одеської області з дзюдо серед юнаків та дівчат пам’яті «кіборга» Сергія Іщенка.

«Инвалиды» – собиратели земель одесских

«Геть геокадастр» – кричали позавчера жители Щербанки Раздельнянского района под стенами административного здания на Канатной, 83.

Футбольне поле для сільських школярів

На території Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відкрили мале футбольне поле зі штучним покриттям.

Вимагали ремонту дороги

Активісти району перекрили на кілька годин рух транспорту на проїжджій частині поблизу тунелю в селі Павлівка. Вони вимагали відремонтувати дорогу, що веде від райцентру до села Лиманське.

Земельные рейдеры используют дыры в законах

В Раздельнянском районе работники известного хозяйства «Нива», на протяжении 30 лет обрабатывающего землю и участвующего в социальном

Виходячи з реалій

Новий голова Роздільнян­ської райдержадміністрації Андрій Карпенко народився 10 червня 1965 року в Черкасах. В одеських вузах здобув спеціальності інженера-механіка та психолога. 

Проблеми везли по грудках

Вибоїн на провінційних битих шляхах не поменшало від часів Гоголя. Губернатор Міхеіл Саакашвілі поділив із класиком іронію, коли проїхав з інспекцією по дорогах Роздільнянського району.

Хай не зміліє джерело доброти

З допомогою редакції газети «Одеські вісті» хочемо висловити вдячність Ігореві Юрійовичу Іоганову.

Нульове землеробство

Сільськогосподарські рослини – як діти: вони вередують, мерзнуть, бояться хуліганства бур'янів, потребують підживлення, їх треба оберігати від хворості.

Залізний комбат із Роздільної

За мужність і відвагу в боях за визволення нашої Батьків­щи­ни від фашизму мої земляки – роздільнянці С. Болгарін, О. Щербаков, О. Поддувашкін, В. Бабій і С.

У світлі аграрного схилку

Аграрний сектор не перестає бути господарською сферою, що має величезні потенціали.

Сторінки