07.04.2011

Нащадки, бережіть мир

Почалася естафета перемог для міст і селищ, сіл і хуторів Одеської області, які пізнали щастя визволення від гніту фашистських загарбників.

Уроки Островських: «А Українською кажуть так…»

Окремо про слово працюючий.Якщо воно виступає в ролі прикметника, застосування його ще якось можна виправдати, наприклад, у вислові працюючий пенсіонер.Але вже в реченні «Навчання

Як зберегти периферію?

Публікація депутата Болградської районної ради Івана Насипаного «Як зберегти периферію?» («Одеські вісті» за 15 березня ц.р.) не залишила мене байдужим, зачепила за живе.

Про введення в обіг пам’ятних монет

Про введення в обіг пам’ятних монет «Коваль»

Головне завдання – подвоїти валове виробництво зерна

Як уже повідомляли «Одеські вісті», в Одеському селекційно-генетичному інституті міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк провів всеукраїнську нараду за участю заст

У кого зросте пенсія?

Тетяна Яворська, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, відповідає на запитання читачів «ОВ».

Усть-дунайська перспектива

Усть-Дунайський порт втрачає конкурентоспроможність.

Вдосконалення державного реєстру виборців

Законом України від 21 вересня 2010 року №2536-VI внесені зміни до Закону України «Про Державний реєстр виборців» (далі – Закон).

Не можна наживо з овець шкуру здирати

Візит Кодимського міського голови Володимира Олексійовича Склярука до жителів однієї з п’ятиповерхівок не викликав здивування.

Текло зерно в чужі кишені

В Одеській області співробітники СБ України виявили та припинили механізм незаконного відчуження посадовими особами зерна, що належало Державному комітету України з державного матеріального р

Благовещение пресвятой богородице (7 апреля) «Днесь спасения нашего главизна. . . »

Благовещение Пресвятой Богородице одно из удивительнейших событий в жизни нашей Церкви. Ведь не напрасно Церковь называет его главизной, т.е. началом нашего спасения.

Спорт

«Чорноморець» на правильному курсі

А він такий, як завжди…

Мов птахи за обрій, відлітають роки.

Ми – і крім нас

Настали такі часи, що людині, схоже, не до красного письменства. Проте День поезії, що недавно відбувся, переконує в іншому.

Надаючи конкретну допомогу

Нещодавно на засіданні виконкому Ширяївської селищної ради йшла мова про роботу місцевого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сторінки